Про нас

Данилюк Володимир Олексійович,

головний редактор обласної громадсько-політичної газети «Волинська газета».


Народився 31 січня 1966 р. у м. Луцьку. Українець. Із сім'ї робітників. Одружений. Дружина Оксана Климівна – завкафедрою в Педагогічному інституті Східноєвропейського національного університету ім. Лесі Українки. Донька Тетяна – випускниця юридичного факультету університету ім. Гумбольдта (м. Берлін, ФРН) та Університету Берклі (США). Живе і працює адвокатом у Сполучених Штатах Америки. Донька Ольга – учениця загальноосвітньої школи №1 м. Луцька та випускниця Луцької музичної школи №1 ім. Фредерика Шопена.

У професійній журналістиці пройшов шлях від оглядача з питань профспілкового життя обласної молодіжної газети до редактора відділу «Молодої Волині», заступника головного редактора газети «Віче» і головного редактора «Волинської газети». Має досвід роботи власкором загальноукраїнських видань: журналу «Україна», газет «Киевские Ведомости» і «Команда». Заслужений журналіст України. Нагороджений орденом «За заслуги» III ступеня, Почесною грамотою Верховної Ради України, Почесною грамотою Кабінету Міністрів України, орденом Австрійської Республіки «За заслуги», почесним знаком НСЖУ «Журналістська гідність», відомчими відзнаками МВС України та Державної прикордонної служби України, почесними грамотами облорганізації НСЖУ та органів влади Волині. Неодноразовий переможець журналістських конкурсів загальноукраїнського та обласного рівнів. Проходив стажування в Республіці Польща. Секретар облорганізації НСЖУ. Голова правління громадської організації «Форум українських журналістів» у Волинській області (www.infocenter.com.ua), яка входить у загальноєвропейську мережу недержавних медіа «Youth 4 media» (www.youth4med). Заступник голови Волинської обласної організації НСЖУ. Член НМПУ. Голова Громадської ради при Луцькому міському голові.

Контакти:danyluk1966@gmail.com

Цюриць Сергій Назарович,

заступник головного редактора. 


Народився 17грудня1956 р. у с. Мельники   Шацького р-ну, що на Волині. Закінчив місцеву восьмирічку, Шацьку СШ, факультет журналістики Київського держуніверситету ім. Т. Г. Шевченка. Працював у волинській молодіжній газеті, відділі фольклору та етнографії, а пізніше – редакційно-видавничому відділі Волинського навчально-методичного центру культури Волині, у прес-службі Волинського обласного управління лісового та мисливського господарства. Зараз – заступник головного редактора «Волинської газети». Член НСПУ, НМПУ та НСЖУ. Автор багатьох поетичних, прозових, публіцистичних книг. Секретар Первинної організації НСЖУ.

Контакти: curycj@gmail.com




Яковюк Юрій Олександрович,

художній редактор.


Народився 28 квітня 1990 р. у м. Ківерці. Закінчив Луцьку ЗОШ I-III ступенів №3. Навчався у Луцькому національному технічному університеті на факультеті комп’ютерних наук та інформаційних технологій. У «Волинській газеті» працює з 2008 року на посаді художнього редактора.

Контакти: Yuravi7@gmail.com








Конончук Ольга Василівна,

кореспондент.


Народилася 30 серпня 1990 р. у м. Луцьку. Закінчила Луцьку ЗОШ І-ІІІ ступенів №15. Навчалася у Східноєвропейському національному університеті ім. Лесі Українки (колишній ВНУ) на історичному факультеті, спеціальність «Політологія». Працювала консультантом інформаційно-організаційного відділу ГО «Центр Реформ». У «Волинській газеті» працюю з 2016 року на посаді кореспондента.

Контакти: olinkasuper@ukr.net








Приходько Володимир Олександрович,
позаштатний кореспондент.

Володимир Приходько народився 18 березня 1949 р. у с. Губин Затурцівського (нині – Локачинського) р-ну у селянській родині.  Після закінчення середньої школи працював у лісгоспі, пройшов строкову службу в армії, у 1972 р. вступив, а в 1977 р. закінчив факультет журналістики Львівського державного університету імені Івана Франка.

На журналістській ниві працює з 1977 р. Був кореспондентом рожищенської райгазети «Світило Жовтня», Волинського радіо, обласної газети «Волинь» (раніше – «Радянська Волинь») та газети «Діалог» (друкований орган облорганізації НСЖУ). Має досвід роботи на відповідальних посадах в облвиконкомі Волинської облради та Волинській облдержадміністрації.

Після виходу на заслужений відпочинок Володимир Приходько як позашатний кореспондент «Волинської газети» створив цілу низку  цікавих журналістських матеріалів, проводить різноманітні громадські заходи, передає багатий професійних досвід молоді, є одним із прикладів взірцевої роботи для професійних працівників ЗМІ.

Одружений. Дружина – Приходько Інна Степанівна, на заслуженому відпочинку. Сини – Сергій, Олександр та Олег, невістки – Олена, Тетяна та Наталія. У родині виховують 5 онуків – Ореста, Владислава, Івана, Корнилія та Златославу.



Райов Віктор Михайлович,

заступник головного редактора «Волинської газети» з господарських питань.

Колискою його дитинства стали м. Ківерці. Тут минуло його дитинство та юність. Після школи Віктор продовжує навчання у Рівненському автодорожньому технікумі. З дипломом молодого спеціаліста призивають на військову службу. Строкова проходить у тодішній соціалістичній ГДР, у м. Ерфурт. Після звільнення в запас працював у райсільгосптехніці водієм, водієм-наставником, інженером-енергетиком.

У 1978 р. у  прапорщика Віктора Райова почався новий етап військової служби у Ракетних військах стратегічного призначення. Протягом майже 20 літ йому довелося ставити на бойове чергування усі п’ять полків луцької дивізії РВСН.

Разом з дружиною Надією Василівною, нині пенсіонеркою, виховали доньку Інну, у якої  своя сім’я, та яка обдарувала своїх тата й маму двома онуками – Ігорем та Орестом, а також сина Михайла.

Після реорганізації наших Збройних Сил, яка почалася за президентства Леоніда Кучми, Віктор Райов звільнився зі Щбройних Сил України та деякий час пропрацював у фірмі «Контінімум», звідки 5 років тому прийшов у «Волинську газету».

Людина він щира та комунікабельна, справжній патріот видання, якому служить честю та совістю.  










Затверджено на основі Статуту ТзОВ «Редакція обласної громадсько-політичної газети «Волинська газета, протокол №1 загальних зборів учасників від 21 березня 2017 р.

24 березня 2017 р.

Розроблено на основі Конституції України, Закону України «Про друковані засоби масової інформації (пресу) в Україні», Закону України «Про реформування державних та комунальних друкованих засобів масової інформації», Методичних рекомендацій «Юридичні аспекти реформування державних і комунальних ЗМІ» проекту «Свобода слова в Україні» Ради Європи та Європейського Союзу», «Редакційних настанов Бі-Бі-Сі».

Редакційні настанови журналістів ТзОВ «Редакція обласної громадсько-політичної газети

«Волинська газета».

«Волинська газета» вбачає свій обов’язок у забезпеченні найвищих редакційних та етичних стандартів своїх програм і послуг як на Волині, в Україні, так і в усьому світі, адже поширює не лише друкований носій інформації, але й електронний (сайт). Наш медіа-ресурс прагне досягнути балансу між нашими правами на свободу висловлювання та інформації і нашими обов’язками, передбаченими чинним законодавством України, міжнародними договорами, підписаними нашою державою, а також настановами та рішеннями НСЖУ, НМПУ та партнерськими міжнародними журналістськими організаціями.

Редакційні настанови журналістів ТзОВ «Редакція обласної громадсько-політичної газети «Волинська газета» – це перелік цінностей і стандартів, напрацьованих упродовж багатьох років на основі власного досвіду та досвіду українських та закордонних колег. Вони також систематизують найкращі методи практичної роботи, на які ми сподіваємося від творців і виробників усіх матеріалів «Волинської газети», незалежно від того, робить їх сама газета чи якась незалежна компанія або позаштатний автор, котрі співробітничають із «Волинською газетою», а також від того, чи призначені вони для:

·радіо

·телебачення

·Інтернету

·мобільних пристроїв

·інтерактивних послуг

·друкованого слова

·вербального розповсюдження

·соціальних мереж.

Залежно від розвитку різноманітних технологій, ці настанови стосуються всіх наших матеріалів, незалежно від того, хто їх виробляє і яким чином їх одержують.

Цінностей і стандартів, окреслених у цих настановах, необхідно дотримуватися незалежно від місця перебування штатних чи позаштатних співробітників «Волинської газети», адже значна частина продукції в наш час може бути створена та отримана в будь-якій країні світу. Продюсери та автори матеріалів, які працюють над продуктами для України, повинні пам’ятати, що вироблений ними матеріал може бути переданий у ту країну, якої він стосується, тому повинен відповідати як загальним нормам журналістської роботи, так і специфіці законодавства, релігійних, расових та інших особливостей цієї країни.

«Волинська газета» вбачає своїм завданням забезпечення найвищих редакційних та етичних стандартів своїх матеріалів, програм, проектів і послуг як на Волині та в Україні, так і в усьому світі.

Газета бореться за досягнення балансу між правами журналістів на свободу висловлювання та інформації і їхніми обов’язками – наприклад, поважати недоторканність приватного життя і захищати права дітей, паритетно ставитися до представників різноманітних релігій, поважати гендерні права і права сексуальних меншин.

Кожен автор має право використовувати в публікаціях своє власне ім’я та прізвище, а також свій власний псевдонім, але його особисті дані повинні бути відомими редакції. В разі обґрунтованих підстав для побоювання за життя та здоров’я автора матеріалів редакція залишає за собою право не розголошувати персональних даних аж до того моменту, коли це не буде дозволено рішенням відповідного судового органу. В такому разі всю відповідальність за поширену інформацію несе головний редактор.

Вся текстова, аудіо-, відео- та фото-продукція, вироблена шатними та позаштатними журналістами «Волинської газети» за період їхньої роботи належить на правах інтелектуальної власності ТзОВ «Редакція обласної громадсько-політичної газети «Волинська газета». Журналісти в разі зміни місця роботи можуть використовувати свої матеріали, але з обов’язковим зазначенням, що вони були створені під час їхнього співробітництва з «Волинською газетою».

Автор матеріалу повинен якісно, чітко, в необхідному обсязі та у визначений термін виконати завдання головного редактора. Керівник «Волинської газети» вправі внести до тексту, звукового супроводу, відео зображення або текстового матеріалу необхідні виправлення, доповнення чи скорочення, які не спотворюють суті викладеного автором. Журналіст має право не погодитися з матеріалом у новій редакції, письмово виклавши свої аргументи. В такому випадку Головний редактор залишає за собою право оприлюднити свою версію журналістського матеріалу, але за підписом «Редколегія», яка попередньо на своєму засіданні або затверджує таке рішення, або скасовує його.

Жоден працівник «Волинської газети» поза виконанням службових обов’язків не має права підривати честь, гідність та ділову репутацію видання. А також недопустимо використовувати права журналіста для дискредитації «Волинської газети» або використання її для задоволення своїх приватних інтересів.

Оприлюднені Тзов «Редакція обласної громадсько-політична газета «Волинська газета» мають однаковий рівень якості, правової відповідальності та дієвості, незалежно від того, на якому з сучасних носіїв інформації вони розповсюджені від імені «Волинської газети». Матеріали, котрі розміщуються на правах реклами, повинні містити спеціальну рубрику (позначку), наприклад, «Актуально», «Вибір» і т. д, інформація про що зазначається у вихідних даних газети.

«Редакційні настанови для журналістів ТзОВ «Редакція обласної громадсько-політичної газети» засвідчують, що це – загальний виклад цінностей і стандартів, напрацьованих для власних потреб упродовж існування видання з 1995 р. Вони також систематизують найкращі методи теоретичної практичної роботи колег із інших мас-медіа. Оскільки йдеться про творчий процес у творчому колективі, то настанови можуть змінюватися та доповнюватися, залишаючи непорушними фундаментальні принципи.

Правдивість и точність.

Журналісти «Волинської газети» прагнуть завжди бути точними і об’єктивно та різнобічно висвітлювати всі події. Точність має більше значення, ніж швидкість, і часто це не просто питання достовірності фактів. Щоби отримати об’єктивність, ми зважуємо всі відповідні факти та інформацію. Результат нашої роботи має ґрунтуватися на надійних джерелах, твердих доказах, ретельній перевірці і подаватися зрозумілою і точною мовою. Автори «Волинської газети» повинні бути чесні і відверті щодо того, що їм невідомо, і уникати необґрунтованих припущень, маючи при цьому право на власні оціночні судження.

Безсторонність і багатоманітність думок.

«Волинська газета» та її співробітники прагнуть бути справедливими й відвертими, відображати всі значні думки через дослідження діапазону і конфліктів різних точок зору. Вони повинні бути об’єктивними і безсторонніми у своєму підході до предмета. Там, де це доречно, слід надавати професійні судження, але ніколи не підтримувати окрему думку щодо суперечливих питань суспільного життя, або щодо політичних чи трудових суперечностей.

Редакційна незалежність.

Тзов «Редакція обласної громадсько-політична газета «Волинська газета» після завершення процесу роздержавлення – незалежна від інтересів як держави, так і різних партій, релігійних чи клубних організацій. Наша аудиторія може бути впевненою в тому, що видання робить усе від нього залежне, щоб на його діяльність та роботу його співробітників не впливали такі чинники як політичний, кримінальний чи комерційний тиск або будь-які особисті інтереси.

На службі громаді.

Журналісти та всі співробітники «Волинської газети» прагнуть висвітлювати значні події. Для досягнення цієї мети треба бути енергійними з метою дійти суті кожного матеріалу і добре поінформовані при його поясненні. Досвід і знання фахівців додають авторитету й аналізу до погляду на складний світ, у якому ми живемо. Ми маємо звертатися із запитаннями по суті до людей, що обіймають державні посади, і забезпечувати всеосяжний форум для публічних дискусій.

Справедливість.

Результати нашої роботи ґрунтуються на справедливості, відкритості і прямоті. До учасників програм, партнерів зі створення текстових, відео- чи фотоматеріалів, поширення їх у різний спосіб, в тому числі в соцмережах, потрібно ставитися справедливо і з повагою.

Недоторканність приватного життя.

Ми маємо поважати недоторканність приватного життя і не порушувати це право без достатніх на те підстав, хоч би в якій частині світу ми працювали. Поведінка в побуті, листування і бесіди неповинні ставати надбанням громадськості, якщо тільки тут немає чіткої суспільної зацікавленості, а приватні справи суттєво не впливають на громадськість та не шкодять інтересам держави як на загальнонаціональному рівні, так і на місцевому.

Завдання шкоди і образ.

«Волинська газета» та її співробітники намагаються відображати світ таким як він є, охоплюючи всі аспекти людського досвіду та реалій живого світу. Проте ми врівноважуємо своє право на передачу і публікацію нової і суперечливої інформації зі своєю відповідальністю стосовно захисту вразливих категорій людей та осіб із особливими потребами.

Неповнолітні.

Ми завжди прагнемо до збереження благополуччя дітей, неповнолітніх і молоді, які беруть участь і показані в наших матеріалах, незалежно від того, де саме у світі ми працюємо. Ми також маємо ставити на належні місця в розкладі матеріали, що можуть не підходити для дітей. А також уникати оприлюдненню їхніх персональних даних у випадках, передбачених законодавством, релігійними та морально-етичними нормами.

Підзвітність.

Всі журналісти «Волинської газети», штатні і позаштатні, а також усі інші працівники – відповідальні перед читацькою (глядацькою) аудиторією і зобов’язані поводитися з нею законно, справедливо й відверто. Постійна довіра цієї аудиторії до «Волинської газети» є ключовим аспектом наших взаємовідносин. Ми маємо бути послідовними, визнаючи свої помилки та недопрацювання, і заохочувати культуру готовності робити належні висновки з цих помилок, аби уникати їх у майбутній роботі. Будь-яку пропозицію вийти за межі цих настанов слід обговорювати з головним редактором видання, редакційною колегією, на загальних зборах трудового колективу або під час проведення загальних зборів учасників ТзОВ «Редакція обласної громадсько-політичної газети «Волинська газета».

Особливості трудових стосунків.

Особливості трудових стосунків між працівниками та адміністрацією «ТзОВ «Редакція обласної громадсько-політичної газети» викладені в Колективному договорі, який складається щороку та затверджується на загальних зборах трудового колективу і є обов’язковим до виконання адміністрацією та учасниками ТзОВ.

Місце розміщення
Розмір рекламного макета чи інформаційно-рекламного матеріалу
1-ша сторінка та остання (повноколірні)
Вартість 1 см.кв. (30 знаків) – 7,20 грн в т.ч. ПДВ
1/1
890 кв. см
6408,00 грн
1/2
445 кв. см
3204,00 грн
1/3
297 кв. см
2138,00 грн
1/4
225 кв. см
1620,00 грн
Внутрішні чорно-білі та повноколірні
Мінімальний блок 20 см.кв.
Вартість 1 см.кв. – 6,00 грн в т.ч. ПДВ
1/1
1030 см.кв.
6180,00 грн
1/2
515 см.кв.
3090,00 грн
1/3
343 см.кв.
2058,00 грн

  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (603) - 86.3%
Пізно (25) - 3.6%
Яка різниця? (13) - 1.9%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.4%
Мені байдуже (29) - 4.1%