А могли би трохи розбагатіти...

А могли би трохи розбагатіти...

Працівники Волинського обласного управління лісового та мисливського господарства спільно з лісівниками ДП „Цуманське ЛГ” знову впіймали крадіїв. Молоді люди везли на підводі 2 незаконно зрубаних чималих дуби. 

– То сталося під час одного з рейдів, котрі ми проводимо щоденно, – повідомив головний лісничий ДП „Цуманське ЛГ” Роман Шпорук. – Не очікували хлопці нас зустріти. 
Звісно, двоє чоловіків (як виявилося, жителі с. Гораймівка Маневицького р-ну) не сподівалися на таку зустріч. Коли ж зрозуміли, що втрапили у халепу, придумали версію. Мовляв, їхали випадково лісовою дорогою, аж бачать – лежать собі два дерева зрізаних. Подумали, чого ж добру пропади – от і прихопили з собою.
– Такі казки для нас – не новина, – продовжує Роман Михайлович. – Люди зазвичай щось вигадують у таких ситуаціях або просто намагаються накивати п’ятами.
Що ж хлопці, замість того, аби заробити, „попали” на гроші. Адже з власної кишені довелося викласти по 85 грн штрафу за адмінпорушення. Крім того, як підрахували фахівці, збитки, нанесені лісовому господарству за таке становлять 2780 грн. 
– Протягом цього року ми вже склали 10 протоколів про адміністративні порушення, – повідомив Роман Шпорук. – Ну ласий наш люд до таких пригод, і нічого не вдієш. Чомусь вважають, ніби це – один зі способів отримати чималі гроші.
Що прикро: зовсім не скрута чи матеріальна безвихідь зазвичай підштовхують людей на такі вчинки. Громадяни, які потрапляють у подібні ситуації, як правило, без проблем та особливої втрати для власного гаманця сплачують штраф.  
Світлана ДУМСЬКА.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Багатомільйонні зарплати та премії міністрам – це…

Багатомільйонні зарплати та премії міністрам – це…

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (1) - 2.5%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (2) - 5%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (2) - 5%
Банкет під час чуми (23) - 57.5%
Гідна оплата праці держслужбовців (1) - 2.5%
Підстава для негайного звільнення чиновників (7) - 17.5%
Мені байдуже (1) - 2.5%