Перемоги волинських важкоатлетів

Перемоги волинських важкоатлетів

З 10 по 13 лютого у Чернігові відбувався Кубок України з важкої атлетики 2016 під патронатом голови Федерації важкої атлетики України Олександра Гереги. Були там і волиняни. Звісно, повернулися з перемогами.

Зокрема, як повідомили на офіційній сторінці Волинської обласної школи вищої спортивної майстерності, їхній вихованець Ярослав Вітер посів перше місце у ваговій категорії 94 кг (тренери-викладачів – ЗТУ Микола Авраменко та Юрій Вальчук).

Перемогу здобув і Богдан Токар у ваговій категорії 62 кг (тренер – ЗТУ Володимир Левчук). А Віталій Глушко здобув бронзу у ваговій категорії 69 кг (тренер – Микола Авраменко). Крім того, Богдан Андрусь уперше виконав норматив «Майстра спорту України» у ваговій категорії 85 кг.

До слова. Цей національний турнір став відбірковим перед ліцензійним Чемпіонатом Європи 2016 у Норвегії. Спортсмени, які зайняли призові місця на Кубку України, у квітні представлять країну на останній континентальній першості перед Олімпійськими іграми 2016 у Ріо.

За Кубок України 2016 боролися близько 200 найсильніших спортсменів із 22 областей України. Серед учасників турніру – чемпіони України, переможці та призери Чемпіонатів Європи та світу.

Світлана ДУМСЬКА.

Фото зі сторінки ВОШВСМ у «Фейсбук».

 

 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (70) - 13.5%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (228) - 43.8%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (159) - 30.6%