Вимирання «TIRанозаврів» – факт

Вимирання «TIRанозаврів» – факт

Ініціатива представників громадськості, котрі, не озираючись на Київ, на минулому тижні започаткували блокаду на в’їзд російських вантажівок на територію Волині, аналогічні дії на Закарпатті примусили центральну владу вдатися до адекватних рішень.За результатами урядової наради, яка відбулася вранці 15 лютого, Міністерство інфраструктури та Міністерство закордонних справ України вживуть відповідні заходи, щоб повністю припинити рух російського транзитного вантажного автотранспорту всією територією нашої країни.


Прес-служба КМУ з цього приводу заявила:
«Російська Федерація в порушення правил і процедур Світової організації торгівлі та двосторонньої міжурядової угоди щодо автомобільних перевезень в односторонньому порядку зупинила рух українських вантажних автотранспортних засобів територією Росії. До моменту отримання пояснень від російської сторони та вирішення цього питання Україна тимчасово припиняє транзитні перевезення вантажними автомобілями, зареєстрованими в Росії, територією України».
А Прем’єр-міністр Арсеній Яценюк наголосив:
«Ми також вимагаємо від Росії невідкладно виконати вимоги Світової організації торгівлі, поновити транзитний рух українських автотранспортних засобів на своїй території».
Криза для російських «TIRанозаврів» розпочалася на початку лютого, коли уряд Польщі заборонив їм пересуватися своєю територією, а тому співгромадяни Путіна були змушені їхати в країни ЄС через Словаччину, Угорщину і Румунію. Спочатку чужі вантажівки почали блокувати на МАПП «Чоп» закарпатські активісти, а з початку минулого тижня запалили червоне світло для них і на пункті пропуску з Білоруссю в «Домановому».
Наш кор.
На фото «Волинського агентства розслідувань»: блокада біля «Доманового».

 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Багатомільйонні зарплати та премії міністрам – це…

Багатомільйонні зарплати та премії міністрам – це…

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (1) - 2.1%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (2) - 4.3%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (2) - 4.3%
Банкет під час чуми (28) - 59.6%
Гідна оплата праці держслужбовців (1) - 2.1%
Підстава для негайного звільнення чиновників (9) - 19.1%
Мені байдуже (1) - 2.1%