Допомога студентам

Допомога студентам

Молодь, а зрештою, й всі душею молоді люди, з нетерпінням чекають, коли настане найромантичніший день року – День Святого Валентина. Уявімо на хвильку: навколо мільйони сердечок, що нагадують нам про чарівність, яка нас оточує! Як би хотілося продовжити цей день! А ще, дуже хотілося б, щоб кожна людина цього дня відчула себе щасливою.

Ми по-різному розуміємо тлумачення слова «щастя». Один щасливий, коли поруч є кохана людина, інший – коли може собі дозволити придбати певну матеріальну річ, про яку давно мріяв, третій щасливий, що має друзів, з якими може поділитися своїми думками. Список про те, що робить людину щасливою, можна безкінечно продовжувати.

Як би не було сумно, але на Волині, як і в кожній області, є діти, котрі з певних причин втратили батька чи матір. Не важко здогадатися, що кожен із них вкладає в зміст слова «щастя». Робити добро іншим, дбати про обділених долею дітей – прямий обов’язок червонохрестівців.

До Дня Святого Валентина Волинська обласна організація Товариства Червоного Хреста України провела благодійну акцію. Голова обласної організації Товариства Валентиною Пришко вручила матеріальну допомогу в сумі 100 гривень кожному студенту (із числа сиріт, напівсиріт і позбавлених батьківського піклування) Луцького базового медичного коледжу, Луцького педагогічного коледжу та Волинського державного училища культури і мистецтвім. І. Ф. Стравінського. Їх списки надало керівництво цих навчальних закладів. Всього надано допомоги 29 студентам на суму 2900 грн. Ці благодійні кошти надійшли від пожертв громадян в червонохресні скриньки, які встановлені в гіпермаркетах «Епіцентр» і «Нова лінія» м. Луцька.

«За добро – добром відплачують» говорить народна мудрість. То ж не забуваймо творити добро, і тоді світ стане кращим. 

Тетяна Гаврилюк.

На фото автора: допомога студентам.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Багатомільйонні зарплати та премії міністрам – це…

Багатомільйонні зарплати та премії міністрам – це…

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (1) - 2.1%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (2) - 4.3%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (2) - 4.3%
Банкет під час чуми (28) - 59.6%
Гідна оплата праці держслужбовців (1) - 2.1%
Підстава для негайного звільнення чиновників (9) - 19.1%
Мені байдуже (1) - 2.1%