Президент нагородив волинського афганця

Президент нагородив волинського афганця Орден «За заслуги» ІІІ ступеня отримав Петро Мазурок із Іваничів.
У День вшанування учасників бойових дій на території інших держав Президент України Петро Порошенко підписав Указ  «Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав».
Так, «за вагомий особистий внесок у розвиток ветеранського руху, мужність і самовідданість, виявлені під час виконання військового обов’язку, патріотичне виховання молоді та активну громадську діяльність» орденом «За заслуги» ІІІ ступеня нагороджено голову Іваничівської районної організації Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) Петра Леонтійовича Мазурка.
Глава держави сьогодні взяв участь в урочистому зібранні у Центральному будинку офіцерів Збройних Сил. Петро Порошенко подякував афганцям «за незбориму силу духу, героїзм, за вистраждане та звершене». Особливо відзначив внесок воїнів-афганців у події Помаранчевої Революції та Революції Гідності, зазначивши, що вони були серед перших, хто вийшов для боротьби проти несправедливості. «І коли я заходив до «Афганської сотні» вночі у палатку, ми сиділи і говорили, і мріяли, яким чином нам боротися за свободу, волю, незалежність нашої держави», – пригадав Петро Порошенко. …І сьогодні і в Збройних Силах України, і в Національній гвардії, і в прикордонних військах, і в Службі безпеки України, спецпідрозділах потрібен справжній афганський досвід – ваш професіоналізм, ваш військовий вишкіл, ваш патріотизм, і ви знову у строю. Ні, афганців ніхто повісткою до воєнкомату не викликає – афганці приходять і знають де їх місце».
Президент України запевнив, що завжди підтримуватиме ініціативи громадського руху ветеранів бойових дій, спрямовані на збереження традицій військового братерства та консолідацію суспільства.
Наш кор.  

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Звичайно, адже вона використала для боротьби з Covid-19 весь потрібний державний ресурс. (10) - 13.5%
У Києві тільки імітують бурхливу діяльність. Насправді під прикриттям коронавірусом вирішують інші справи. (38) - 51.4%
Якби не місцеві ради, то епідемія б стала масовою. (17) - 23%
Мене це не стосується. (6) - 8.1%