Не ведіться на халяву!

Не ведіться на халяву!

На Волині побільшало людей, які стали жертвами шахраїв.

Незважаючи на постійні застереження поліції мешканці області все одно попадаються на гачки до шахраїв. Найчастіше люди потерпають під час купівлі товарів за оголошеннями через Інтернет, а також від телефонних спритників, – попереджає сектор комунікації ГУНП у Волинській області.

Тільки, 10 лютого, до волинської поліції надійшло вісім повідомлень від ошуканих мешканців. Зокрема, чотири з них стосувалися обману покупців через мережу Інтернет. Шахраї видурили в людей майже 50 тис. грн..

Зокрема, цього дня до поліції звернувся 25-річний мешканець Нововолинська. Він за оголошенням на сайті заплатив за телевізор «Samsung» шахраям понад 11 тис. грн.. Заявив у поліцію про шахрайство й 40-річний мешканець одного із сіл Локачинського району. У нього під приводом продажу через Інтернет трактора "Донг-Фен 244" видурили майже 27 тис. грн. Майже 9 тис. грн. віддав нечесним продавцям на одному із сайтів і 37-річний мешканець одного із сіл Локачинського району. Чоловік сподівався придбати трактор.

3 тис. доларів США втратив один із мешканців села під Луцьком. Його за таку суму обіцяв звільнити від кримінальної відповідальності маловідомий йому чоловік на ім’я Святослав. Посеред білого дня біля одного із супермаркетів в обласному центрі шахраї видурили одну тис. грн. і у 80-річної пенсіонерки.

Поліція звертає увагу, що шахраї вдаються до різноманітних хитрощів. Вони видають себе за продавців товарів і просять, аби їм перерахували завдаток за обраний покупцями товар. Однак, після отримання коштів безслідно зникають. Намагаються шахраї також під різними приводами дізнатися конфіденційні дані банківських карток громадян з яких потім знімають кошти.

Правоохоронці вкотре застерігають громадян бути уважними. У випадках надходження сумнівної інформації, пов’язаної із необхідністю перерахунку грошей, одразу повідомляти поліцію за номером телефону «102».

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Багатомільйонні зарплати та премії міністрам – це…

Багатомільйонні зарплати та премії міністрам – це…

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (1) - 2.1%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (2) - 4.3%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (2) - 4.3%
Банкет під час чуми (28) - 59.6%
Гідна оплата праці держслужбовців (1) - 2.1%
Підстава для негайного звільнення чиновників (9) - 19.1%
Мені байдуже (1) - 2.1%