Двічі шефи

Двічі шефи

Органи виконавчої влади Волині повинні забезпечити шефство над двома військовими частинами. Так вирішив Президент України і Верховний Головнокомандуючий Петро Порошенко, підписавши 11 лютого ц. р. Указ №44/2016 «Про шефську допомогу військовим частинам Збройних Сил України, Національної гвардії України та Державної прикордонної служби України». Але що робити з екс-«підшефним» корветом «Луцьк» та зрадниками України з числа його команди?


«Продовжуючи усталені традиції шефства над військовими частинами Збройних Сил України, Національної гвардії України, Державної прикордонної служби України, з метою сприяння обороноздатності та мобілізаційній готовності держави, розв'язанню соціально-побутових проблем, задоволенню культурних і духовних потреб військовослужбовців, піднесення престижу військової служби, налагодження ефективного цивільно-військового співробітництва» глава держави підтримав пропозиції військових та цивільних чиновників та затвердив «Перелік військових частин Збройних Сил України, Національної гвардії України, Державної прикордонної служби України, над якими здійснюється шефство».
У документі – два підрозділи, опіку над якими повинна забезпечити наша облдержадміністрація. Це військові частини «Польова пошта В0259» та «Польова пошта В0116».
Варто зауважити, що до березня 2014-го наші органи влади вже забезпечували шефство над низкою військових підрозділів, які базувалися в Криму. Зокрема, допомагали екіпажеві корвету «Луцьк». Проте цей корабель фактично без бою здав російським окупантам «підшефний екіпаж» під командуванням зрадника Сєргєя Макеєва… Сам кап ранг третього рангу зараз служить у ВМФ РФ (як і переважна більшість офіцерів, мічманів і матросів), а «Луцьк» – у російському полоні. Аналітики передбачають, що найближчим часом над цим малим протичовновим кораблем можуть підняти прапор російської морської армади, і його гармати і ракети будуть націлені в бік України…
Роман УСТИМЧУК.
На фото з архіву «Волинської газети»: на початку березня 2014-го навіть волинське духовенство закликало команду корвета «Луцьк» залишитися вірною присязі Українській державі, але «підшефні» підняли руки перед кремлівськими зайдами…

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Звичайно, адже вона використала для боротьби з Covid-19 весь потрібний державний ресурс. (10) - 13.5%
У Києві тільки імітують бурхливу діяльність. Насправді під прикриттям коронавірусом вирішують інші справи. (38) - 51.4%
Якби не місцеві ради, то епідемія б стала масовою. (17) - 23%
Мене це не стосується. (6) - 8.1%