За 50 років – 50 династій

За 50 років – 50 династій

У волинському коледжі відбулася зустріч поколінь

 Вечір зустрічі з випускниками різних років організував для своїх вихованців Волинський коледж Національного університету харчових технологій.

 Актова зала навчального закладу була переповнена, адже за 50-літню історію існування коледж «дав квиток» тисячам фахівців для харчової і переробної промисловості, сфери обслуговування, підприємництва, торгівлі, фінансово-кредитних установ.

А багато випускників, закінчивши навчальний заклад, залишилися працювати у ньому. Це Колісниченко О.І., Романюк А.А., Тарасюк М.Г., Марчук Н.В., Сієнко П.Ю., Кондратюк В.В., Попович В.О., Лещук О.М., Осійчук К.М., Клімчук Н.О., Демедюк Р.С., Андрусик М.А., Ковальчук Я.М., Павловський М.М., а дехто з них навіть утворили власні  сім’ї.  Свідченням того,  що в цьому навчальному закладі дають не лише глибокі знання, а й з любов’ю і теплотою ставляться до своїх вихованців, є те, що в коледжі утворилося більше 50 родинних династій: навчальний заклад закінчували і батьки, і їхні діти .

     Дирекція навчального  закладу створила святкову атмосферу  в актовій залі, проте найголовніше те, що святковий настрій переповнював викладачів і їхніх випускників. Щоб побачити своїх вихованців прийшов весь колектив коледжу і ,навіть, викладачі старшого покоління. Найбільш хвилюючі моменти від зустрічі з вихованцями, які не забувають  свій навчальний заклад, викладачів, друзів.


    Педагогічний  колектив підготував для своїх вихованців хвилюючу зустріч: з вуст студентів звучали слова вітання для гостей. Святкову атмосферу доповнили виступи директора коледжу Корчука І.В., завідувача відділення "Харчових технологій" Пахолюк Т.Є., випускниці 2002 Сосницької   О.М., яка є засновником ПП "Тріада-  Груп" .У своєму виступі випускниця  подякувала колективу навчального закладу за набуті знання, професійний досвід і вручила подяку директору коледжу Корчуку І.В.

       Студенти коледжу підготували для гостей розважальну програму: випускники  пригадали цікаві моменти зі студентського життя, переглянувши  фотографії минулих років, цікаві відео, прослухали пісенні  номери у виконанні студентів закладу.

    З вуст випускників  лунали слова вдячності за отримані знання, незабутні враження від навчання. Заступник директора з НВР Межова О.В., яка організувала цей захід, відмітила: «Цього дня ми чекали з хвилюванням , і навіть не сподівалися на таку кількість гостей. Директору коледжу Корчуку І.В. вдалося сформувати команду професіоналів, які не лише з любов’ю ставляться до своїх вихованців, допомагають на високому рівні оволодіти знаннями , але й  формують в них кращі людські і професійні якості: доброту, чесність, порядність,людяність, компетентність, цілеспрямованість, вміння знаходити  вихід  із будь-яких складних ситуацій». Проведене анкетування серед випускників засвідчило, що навчальний заклад запам’ятався теплою атмосферою, найкращими викладачами, хорошими друзями, здобуттям нового життєвого досвіду. Багато хто  з випускників  згадує роки навчання у закладі як найкращі у їхньому  житті.

    Дирекція коледжу висловлює вдячність всім випускникам, які завітали на свято.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Звичайно, адже вона використала для боротьби з Covid-19 весь потрібний державний ресурс. (10) - 13.5%
У Києві тільки імітують бурхливу діяльність. Насправді під прикриттям коронавірусом вирішують інші справи. (38) - 51.4%
Якби не місцеві ради, то епідемія б стала масовою. (17) - 23%
Мене це не стосується. (6) - 8.1%