АН-2 обламали крила

АН-2 обламали крила «Софіянівський літак» - на подвір’ї СБУ.
Літак, що 6 лютого приземлився у софіянівських лісах на Маневиччині, перебуває на подвір’ї Ковельського міжрайонного відділу Служби безпеки України. Як повідомило інтернет-видання «Kovel.com.ua», кукурузник, який використовували для транспортування через кордон контрабандних товарів наразі перебуває у розібраному стані.
Однак за бортовим номером (UR-84773) журналісти видання простежили й «біографію» літака. Тож стало відомо, що він перебував в експлуатації із 5 травня 1983 року: «Входив до Аерофлоту СРСР, 89-го льотного загону Українського управління цивільної авіації, компанії «Авіалінії України», з 1998 року належав приватній авіакомпанії «Мегалайн» (м. Донецьк). 17 лютого 2009 року його придбала приватна особа. Відповідно до наказу Державіаслужби України від 11 січня 2013 року № 26 «Про виключення повітряних суден з Державного реєстру ЦПС України», власником Ан-2, з бортовим номером UR-84773, значився Андрєєв О.Й., мешканець міста Києва, експлуатантом – Харківський аероклуб». Як припускає автор публікації, Андрєєвим О. Й. може бути київський адвокат, який свого часу працював у правоохоронних структурах Міста залізничників.
Тим часом слідчий відділ УСБУ у Волинський області продовжує пошуки пілотів, що лишили літак напризволяще.Про результати розшукових дій поки – жодних офіційних повідомлень.
Наш кор.
Фото «Kovel.com.ua» .

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Багатомільйонні зарплати та премії міністрам – це…

Багатомільйонні зарплати та премії міністрам – це…

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (1) - 2.1%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (2) - 4.3%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (2) - 4.3%
Банкет під час чуми (28) - 59.6%
Гідна оплата праці держслужбовців (1) - 2.1%
Підстава для негайного звільнення чиновників (9) - 19.1%
Мені байдуже (1) - 2.1%