Вірші про війну

Вірші про війну

У Луцькій бібліотеці-філії №10 відбулась презентація книги поезій Юрія Щербика «Небо Донбасу». Ще ніколи бібліотека не мала такої кількості  бажаючих потрапити на презентацію книги поезій. У наш час це дуже велика рідкість і велика удача для поета-сучасника зібрати таку силу-силенну люду, що прийшов на презентацію збірки учасника АТО Юрія Щербика « Небо Донбасу».

 В достатньо  просторій залі бібліотеки в буквальному сенсі яблуку ніде було впасти. Гості і друзі поета заполонили навіть прохід у читацьку аудиторію. Зібралися побратими з усієї України, волонтери завітали з подарунками, квітами і величезним святковим тортом. Навіть сам поет не сподівався такої кількості глядачів. Гарні слова вітання прозвучали із вуст воїнів-побратимів, що прибули з усіх куточків України, волонтерів, друзів, літераторів, а також мами та рідного брата поета.

Неперевершеною композицією за творами Юрія Щербика увінчали захід учасники аматорського театру «Вперше». Зворушливе виконання віршів поета викликало оплески акторам і, звичайно, майстерності поетового слова. Люди реагували на виконання поезій позитивними вигуками з місця і не скупилися на похвалу.

Глядачі із захопленням слухали не тільки вірші автора, а й пісні у його виконанні під акомпанемент гітари. Свою корективу в дійство внесла струна, що несподівано порвалася просто під час поетової пісні. Автор попросив антракту, щоб замінити її. Паузу заповнили імпровізаційні читання поезій Юрія. Ведуча Наталка Максимчук запросила до мікрофона присутню у залі відому волонтерку Любаву Казмірчук, яка зачитала поезії з книжки поета.

Здавалося, що захід не закінчиться ніколи, а гості так і не розійдуться, доки усі до останнього не отримають такий бажаний автограф від Юрія Щербика на збірці «Небо Донбасу». Варто зауважити, що їх поет дарував усім присутнім. І так і не випив жодної філіжанки кави на імпровізованому для нього волонтерами фуршеті, бо все підписував і підписував книжки та давав інтерв’ю численним виданням і телебаченню.

Надія Чміль,

директор Луцької бібліотеки-філіалу №10.

На фото автора: під час презентації.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Звичайно, адже вона використала для боротьби з Covid-19 весь потрібний державний ресурс. (10) - 13.5%
У Києві тільки імітують бурхливу діяльність. Насправді під прикриттям коронавірусом вирішують інші справи. (38) - 51.4%
Якби не місцеві ради, то епідемія б стала масовою. (17) - 23%
Мене це не стосується. (6) - 8.1%