У волинських важкоатлетів – 13 медалей

Наша збірна успішно виступила на Кубку України

Із 9 по 13 лютого в Чернігові відбувався Кубок України з важкої атлетики. На стадіоні ім. Гагаріна зійшлися команди з усіх областей, окрім Автономної Республіки Крим. Волиняни, як завжди, витиснули максимум і навіть трохи більше.

Заслужений тренер України Микола Авраменко на сьогоднішній прес-конференції високо оцінив результати своїх підопічних:

– Як ви знаєте, наша збірна суттєво омолодилася: хлопців – на 65 відсотків, дівчат – наполовину. Багато учасників кубку вперше у своєму спортивному житті брали участь у змаганнях всеукраїнського рівня. Але кожен із них виклався на повну.

В результаті волинські важкоатлети здобули 13 медалей, посівши четверте загальнокомандне місце. А троє спортсменів – Юлія Паратова, Богдан Токар і Ярослав Вітер – вибороли золото й тим самим наблизили свою участь у чемпіонаті Європи, який у квітні стартує у Норвегії.