Незрячому солдатові зробили операцію з відновлення зору

Незрячому солдатові зробили операцію з відновлення зору

Лучанину Василеві Кропиві, який втратив зір 22 травня 2014-го внаслідок важких поранень після підступного нападу російських бойовиків на підрозділ 51-ої ОМБР під Волновахою Донецької обл., зробили успішну операцію в столиці Сербії Белграді.


Про це виконавчій дирекції Благодійного фонду «Волинь-2014» повідомиал мама бійця – Любов Степанівна.
Як уже повідомляла «Волинська газета», Василеві Кропиві, який фактично втратив зір обох очей, українські офтальмологи порадили звернутися за допомогою до іноземців. В усякому випадку, так вважала керівник однієї з приватних клінік Тетяна Єремеєва. Щоб зібрати гроші на оперативне втручання. А також забезпечити проїзд в Сербію, проживання там і повернення додому, потрібні були чималі кошти. Відгукнулося багато благодійників, але найвідчутніше сприяння надав Фонд «Волинь-2014», який разом із одним із фундаторів організації, головою наглядової ради «Луцьксантехмонтаж №536» Віктором Чорнухою перерахував родині Кропив загалом 95 тис. грн.
«Нещодавно вони повернулися додому. Василь себе почуває нормально. Тепер в рідних стінах його чекає процес реабілітації. За словами Любові Степанівни, операція з відновлення зору сина пройшла успішно. Її зробив американський спеціаліст-офтальмолог угорського походження Френш Кунц», – деталізує прес-служба «Волині-2014».
«Тепер треба чекати, щоб прижилася рогівка. Це може затягнутися на півроку, а то й на цілий рік, – каже мама Василя. – Пізніше синові треба буде замінювати райдужку і кристалик ока. Лікарі обіцяють, що зір відновлюватиметься поступово».
Володимир ДАНИЛЮК.
На фото Ярослава КУХАРЕНКА: Василь Кропива перед поїздкою в Бєлград.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Багатомільйонні зарплати та премії міністрам – це…

Багатомільйонні зарплати та премії міністрам – це…

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (1) - 2.3%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (2) - 4.7%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (2) - 4.7%
Банкет під час чуми (24) - 55.8%
Гідна оплата праці держслужбовців (1) - 2.3%
Підстава для негайного звільнення чиновників (9) - 20.9%
Мені байдуже (1) - 2.3%