«Інваспорт» спочатку перевірять

«Інваспорт» спочатку перевірять …А вже потім призначать нового керівника: комісія перенесла розгляд кадрового питання.
Довколо невеликої і точно неприбуткової спортивної структури – центру «Інваспорт» не вщухають пристрасті. Сьогодні профільна комісія облради мала намір знову розглянути питання про призначення керівника центру «Інваспорт» на Волині й рекомендувати (або не рекомендувати) голові облради Ігореві Палиці призначити відповідну людину на посаду.  
Однак за пропозицією заступника голови облради Романа Карпюка комісія прийняла рішення зняти це питання з порядку денного.  Позаяк тимчасова комісія облради, яка створена для перевірки комунальних установ, рекомендувала прокуратурі та Держфінінспекції перевірити обласний центр «Інваспорт» та дитячо-юнацьку спортивну школу інвалідів. Тож, логічно буде приймати кадрові рішення уже після цієї перевірки.
Цього разу очолити центр претендує колишній начальник облуправління сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації Микола Зайченко. Втім, очевидно: єдиною кандидатурою, погодженою всеукраїнського центру з фізичної культури і спорту інвалідів залишається його попередній начальник Володимир Гащин. До речі, саме через те, що судом апеляційної інстанції було доведено незаконність призначення облрадою минулої каденції на цю посаду Юрія Костюка (а депутати проголосували за кандидатуру, яка не мала погодження зі столиці), останній написав заяву на звільнення. Відтак був звільнений обранцями під час недавньої сесії.
Наш кор.  

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Багатомільйонні зарплати та премії міністрам – це…

Багатомільйонні зарплати та премії міністрам – це…

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (1) - 2.1%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (2) - 4.3%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (2) - 4.3%
Банкет під час чуми (28) - 59.6%
Гідна оплата праці держслужбовців (1) - 2.1%
Підстава для негайного звільнення чиновників (9) - 19.1%
Мені байдуже (1) - 2.1%