Комісія не підтримала директора коледжу

Комісія не підтримала директора коледжу Чи погодиться Ігор Палиця з думкою педагогічного колективу?
Про продовження терміну дії контракту із директором Володимир-Волинського педагогічного коледжу ім. А. Ю. Кримського Миколою Савельєвим дискутували під час сьогоднішнього засідання постійної комісії з питань освіти, науки, інформаційного простору, культури та мови, національного і духовного розвитку, сім’ї, молоді, спорту і туризму Волинської облради.
Микола Савельєв працює на цій посаді з 2001 р. Після закінчення терміну дії контракту колектив закладу знову обрав його керівником. Зі 148 людей 144 висловилися за те, щоби саме він трудився директором. Погоджуються з цією кандидатурою і в обласній адміністрації. Під час спілкування із єдиним претендентом на посаду члени комісії цікавилися, чи не пов’язаний він із Партією регіонів, позаяк має чималий депутатський досвід. На що Микола Савельєв відповів, що  одного разу обирався у депутати міської ради від Народної партії, у решті випадків – як безпартійний.
Однак профільна комісія, яка розглядала питання, щоб рекомендувати голові облради призначити директора коледжу, не підтримала Миколу Савельєва. Мабуть, інформація про тісні стосунки з регіоналами та специфічну орагнізацію виборчого процесу таки далася взнаки... Проти проголосували укропівці Петро Савчук (голова комісії), Ірина Констанкевич та свободівець Юрій Поліщук.
Щоправда директора коледжу призначає не облрада. Відповідно до ЗУ «Про вищу освіту», його обирають у колективі. Колектив – підтримує Миколу Григоровича майже одностайно, бо 94% людей проголосували за нього. Тепер голова облради Ігор Палиця має визначитися, чи заключати контракт із Савельєвим, чи ні.
Олена ЛІВІЦЬКА.
Фото прес-служби обласної ради.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Багатомільйонні зарплати та премії міністрам – це…

Багатомільйонні зарплати та премії міністрам – це…

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (1) - 2.2%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (2) - 4.3%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (2) - 4.3%
Банкет під час чуми (27) - 58.7%
Гідна оплата праці держслужбовців (1) - 2.2%
Підстава для негайного звільнення чиновників (9) - 19.6%
Мені байдуже (1) - 2.2%