Кремль не хоче відставки… Яценюка?

Кремль не хоче відставки… Яценюка?

Дострокове припинення повноважень нинішнього українського уряду наближені до Владіміра Путіна особи пов’язують із небажанням нашої влади та суспільства вносити зміни до Конституції та надавати особливий статус окупованим територіям ОРДО-ОРЛО.


Газета «Известия» 17 лютого ц. р. відреагувала на скандальне голосування в українському парламенті щодо подальшої долі Кабінету Міністрів і, можливо, дострокового розпуску Верховної Ради.
«Схоже, що відставка Кабміну та можливий розпуск парламенту – не за горами. І це буде приводом для українських партнерів відтягнути виконання Мінських угод, – вважає перший заступник голови комітету Совєта Фєдєраціі з міжнародних справ Владімір Джабаров. – Але вся проблема в тому, що криза в Україні розростається. Є побоювання, що розпочнеться черговий Майдан»…
А відомий українофоб Константін Затулін як директор Інституту країн СНГ деталізував:
«Будь-яка внутрішня подія такого роду, як дострокові перевибори Верховної Ради, означає відстрочку виконання Мінських угод. Але її б не було, якби українська влада насправді вважала б за необхідне виконувати ці угоди. В цьому випадку вони будь-який привід використовують для відстрочки…   Й справа не в тому, що ми всіма силами прагнемо наблизити перевибори Верховної Ради, але ми розуміємо, що нинішня коаліція зайшла в глухий кут, і як така, що розривається на частини Порошенком і Яценюком, має мало шансів на виживання».
Таким чином, в Москві всерйоз стривожилися політичною кризою в Україні. І не тому, що їм шкода нашої влади. Вони, виявляється, очікували від неї надання бойовикам на Донбасі особливого статусу шляхом змін до Конституції України…
Наш кор.
На фото порталу «Взгляд»: Совєт Фєдєраціі РФ, який 1 квітня 2014 р. одноголосно проголосував за розірвання угоди з Україною щодо дислокації Чорноморського флоту в Криму, оскільки після окупації півострова сенатори вважають цю територію своєю.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Багатомільйонні зарплати та премії міністрам – це…

Багатомільйонні зарплати та премії міністрам – це…

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (1) - 2.1%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (2) - 4.3%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (2) - 4.3%
Банкет під час чуми (28) - 59.6%
Гідна оплата праці держслужбовців (1) - 2.1%
Підстава для негайного звільнення чиновників (9) - 19.1%
Мені байдуже (1) - 2.1%