На річці Прип’ять – готель на воді

На річці Прип’ять – готель на воді

Але крім цього чуда відпочинку планується запустити по водних артеріях ще й туристичний теплохід класу «ОС-2», реконструкція якого могла б завершитися вже, якби вистачило грошей.


Прип’ять протікає не лише поліськими районами Воині, але й у Білорусі. І там у пошуках додаткових надходжень до бюджету вирішили реконструювати та ввести в експлуатацію туристичний теплохід. Як повідомили журналісти газети «Заря», фірма «ДнепроБугводпуть» із пінська приблизно на 80% завершила модернізацію річкового судна, де буде 28 пасажирських кают і ресторан. Щоправда, за словами гендиректора підприємства Ніколая Котєцкого, раніше реконструкція корабля здійснювалася за кошти Міністерства транспорту і комунікації Білорусі та з допомогою власних ресурсів. Тепер виникла фінансова проблема, яку хочуть вирішити з допомогою інвесторів (можливо, і з Волині).
І якщо аналогів «ОС-2» в сусідній країні немає, то там ще в 2012 р. з’явився плавучий готель на річці Прип’ять. У «Поліссі» гості можуть пожити в 8 помешканнях і скористатися послугами кают-кампанії з камбузом. Попит на таке тимчасове житло великий, адже багатьом хочеться екзотики…
На Волині ж нічого подібного з об’єктів водної інфраструктури немає, а розвиток туризму – лише на папері. Навіть катер «Бригантина» в Луцькому центральному парку культури та відпочинку мало нагадує сервісний об’єкт, не кажучи вже про повну відсутність прогулянкових суден наввіть у найбільших річкових містах – Ковелі та Луцьку.
Наш кор.
На фото «Белкрай»: білоруський готель «Полісся» – на Прип’яті.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Багатомільйонні зарплати та премії міністрам – це…

Багатомільйонні зарплати та премії міністрам – це…

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (1) - 2.2%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (2) - 4.3%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (2) - 4.3%
Банкет під час чуми (27) - 58.7%
Гідна оплата праці держслужбовців (1) - 2.2%
Підстава для негайного звільнення чиновників (9) - 19.6%
Мені байдуже (1) - 2.2%