Лучани хочуть вулицю Хурсенка

Лучани хочуть вулицю Хурсенка

«Сини мої візьміть мої вітрила»…
У Єдиній системі місцевих петицій зареєстрували звернення з проханням назвати одну з вулиць обласного центру Волині іменем співака Вячеслава Хурсенка. Автором петиції є Андрій Коваль. Щоб звернення було розглянуте міською владою, воно мусить зібрати 300 голосів за місяць.  До кінця збору наразі лишилося 12 днів. Маємо 179 підписів із 300-т, станом на 20 лютого.
«Шановні лучани і шанувальники творчості В'ячеслава Хурсенка! Прошу Вас підтримати петицію, щодо перейменування вулиці Луцька на його честь, – пише ініціатор звернення. – В'ячеслав Хурсенко - народився 01.06.1966 року, лучанин. Тут він закінчив музичну школу й училище. Здобув медичну освіту за спеціальністю фельдшер-акушер. Починаючи з дев'яностих років минулого століття, став відомий, як співак, композитор (зокрема, завдяки участі у фестивалі "Оберіг"), висококласний віолончеліст.  В'ячеслав Хурсенко - автор і виконавець пісень "Соколята", "На острові чекання", "Сповідь", "Панує ніч", "Я тебе розлюбив", "Віра, Надія, Любов", "Шалений час", "До рідного дому", "Ковток вина" та багато інших. Головний хіт Хурсенка - пісня "Соколята", була написана для Василя Зінкевича 
Пісні Хурсенка виконують співаки у популярних українських передачах і на концертах, а також звучать у фільмах відомого режисера Оксани Байрак "Жіноча інтуїція" та "За два кілометри до Нового року". Трагічно загинув 08.09.2009 р. у віці 43 роки».
Як розповідала "ВГ", цього року 1 червня співаку мало б виповнитися 50.
Автор петиції пропонує зокрема перейменувати на честь Хурсенка вул.. Московську, позаяк він мешкав неподалік, або ж будь-яку іншу.
Олена ЛІВІЦЬКА. 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Звичайно, адже вона використала для боротьби з Covid-19 весь потрібний державний ресурс. (7) - 13.2%
У Києві тільки імітують бурхливу діяльність. Насправді під прикриттям коронавірусом вирішують інші справи. (29) - 54.7%
Якби не місцеві ради, то епідемія б стала масовою. (12) - 22.6%
Мене це не стосується. (3) - 5.7%