Вовчий оскал

Вовчий оскал

Як і варто було очікувати, поволі з’ясовуються всі деталі, пов’язані із зухвалим хуліганським проявом щодо Президента РП Броніслава Коморовські. 

Виявилося, що молодик, який атакував главу Польщі під виглядом українського націоналіста, – активний член так званої «антифашистської організації» під назвою «Слов'янська гвардія». 
«Сайт міста Запоріжжя» з цього приводу повідомив: «В організації антифашистів «Слов'янська гвардія» спростовують чутки про сплановану акцію. 
Дійсно, Іван Ш. – один із постійних учасників спортивних заходів, котрі проводить «Слов'янська гвардія». При цьому офіційно заявляємо, що інцидент за участю Івана Ш. не є акцією, яка запланована і проведена з відома керівництва «Слов'янської гвардії», – заявив керівник організації Володимир Рогов. – Більше того, на цей момент, через неможливість зв'язатися з ним, ми не можемо озвучити справжні причини, що спонукали Івана Ш. до хуліганських дій стосовно Президента Республіки Польща». 
Щоб краще усвідомити, що то за «гвардія», достатньо ознайомитися з відкритими інформаційними джерелами на цю тему.
З програмної статті «Слов’янської гвардії» під назвою «Неопатріотизм – запорука майбутньої перемоги»: «Для нас неопатріотизм – це не риторика і не форма пафосу, а спосіб життя, образ вольового прагнення до Перемоги. Дія та погляд спрямовані не в минуле, а в Майбуття – ось єдине, що відрізняє неопатріота від патріота. Неопатріотизм – це спосіб життя, де все підпорядковується Вітчизні. «Все для Батьківщини. Нічого проти Батьківщини. Бог і Батьківщина – над усе!» – лунає девіз неопатріотизму в наших серцях. І цей серцевий імпульс наповнює душу вогнем і сталлю, спонукаючи до Вчинків. Так складається Воля – думка, яка перетворюється на Дію.
Сьогодні, коли ображають і ґвалтують нашу Вітчизну, прикриваючи це демократичною риторикою, ті, хто говорить про патріотизм є гіршими від наркоманів і алкоголіків. П'яна свідомість обивателів-споживачів позбавлена свідомості Батьківщини, і важко очікувати від них Дії. Але люди, які претендують на патріотизм, є небезпечними вдвічі більше – бачать, але уникають боротьби. 
Батьківщині не повернути її минулого. Хоча його уроки, поза усіляким сумнівом, дуже важливі для майбутнього. Батьківщині потрібна сталь в очах її синів, які звернені в Майбутнє. Батьківщині не потрібна демагогія, їй потрібні Воля і Дія.
Сьогодні кожен, хто стає в лави Слов'янської Гвардії», присягає Величі Батьківщини словами «Перемога або смерть!».
Наш кор.
На фото: затриманий Іван Ш.; вовчий оскал емблеми «неогвардійців»…

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (73) - 13.5%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (234) - 43.4%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (167) - 31%