А путівка – вже ВАША!

А путівка – вже ВАША!

Чи легка рука у Валерія Маренича?

Уже відоме ім’я щасливого власника цьогорічного СУПЕРПРИЗУ від «Волинської газети». То хто ж поїде на відпочинок у найкращу здравницю озерного краю – санаторій «Лісова пісня»???
Маємо гарну традицію – щороку  проводити розіграш подарунків серед передплатників «Волинської газети».  Уже другий рік поспіль за суперприз від улюбленого видання  –ПУТІВКУ В САНАТОРІЙ – розгортається справжнє полювання. На кону завше – і безліч інших цінних подарунків. 
Подивувати наших читачів цього разу ми вирішили у перші дні весни (на прохання численних передплатників, які не встигали відіслати нам свої квитанції) ми дещо відтермінували довгожданий розіграш. Напередодні 8 Березня запросили до редакції відомих і шанованих  людей, аби з їхньої легкої  ви отримали заслужені подарунки: більші, менші і зовсім дрібні, і особливо цінні… Для Вас – на згадку, із вдячністю за читацьку вірність і надією на тривалу дружбу!

Знаємо, що найбільше учасникам акції кортить дізнатися: хто ж поїде в «Лісову пісню» і зможе відпочити від робочих буднів та рутини на березі цілющого озера Пісочне?
Тож чи легка рука у народного артиста України Валерія Маренича та голови Незалежної медіа- профспілки України Юрія Луканова, судіть самі… Поважні гості побували у редакції і взяли участь у розіграші. 
Путівка у санаторій «Лісова пісня», що в Шацькому р-ні, тепер по праву належить АНДРІЮК Л. І. із с. Щедрогір Ратнівського р-ну. З чим ми цього читача (чи читачку?) і ВІТАЄМО!!! 
А повний перелік переможців акції «Волинської газети» читайте у наступному номері від 17 березня 2016 р.
Редколегія.
На фото: Валерій Маренич і Юрій Луканов визначили переможців передплатної лотереї.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Хто в раді головний: депутати чи голова?

Хто в раді головний: депутати чи голова?

Голова, бо обраний всенародно. (1) - 33.3%
Депутати, адже можуть його звільнити. (0) - 0%
Виборці, бо вони носії влади. (1) - 33.3%
Мені байдуже. (1) - 33.3%