Сторінками минулого

Сторінками минулого

85 років тому
Великі зловживання
У Бобруйській окрузі виявлено, що совітські урядовці поповнили великих зловживань під час великих зловживань під час переведення колективізації. Ревізія сконтанстувала, що керівники колективізаційних бюр постачали найгіршого ґатунку машини, як рівнож і зерно, яке не надавалося до посіву. Страти від цих маніпуляцій до 30 млн рублів. Серед персоналу бюр переведено багато арештів і 16 загрожує тяжка в’язниця.
На фото: ось так охороняли зерно під час колективізації.
(«Українська нива», 1931 р.) 

65 років тому
Сівбу – у всеозброєнні
В Торчинській МТС Волинської області добре організована підготовка тракторів до весняно-польових робіт. На відремонтовані машини видані гарантійні паспорти. На ремонті тракторів по-стахановськи працює токар-новатор МТС Йосип Михайлович Левчук, який виконує денне завдання на 200-250%. 
(«Колгоспна правда», 1951 р.)

15 років тому
Ліпить вареники і в 107 років!
Поважний ювілей відзначила Дарія Тимофіївна Кравчук із с. Городище-2 Луцького р-ну. Славній сільській трудівниці виповнилося небагато-немало – аж 107 років. Отож Дарія Тимофіївна є однією з найстарших довгожительок нашої області, що переступили такий поважний життєвий рубіж. Ще минулоріч Дарія Тимофіївна працювала на буряках. Нині ще й вареники ліпить для свого сімейства.
(«Досвітня зоря», 2001 р.)

5 років тому
Розмова з країною
Із нагоди річниці перебування на посаді Президента України Віктор Янукович провів безпрецедентний захід. Більше чотирьох годин глава держави відповідав на запитання не тільки журналістів, які перебували в столичній студії, але й представників 14 регіонів держави. Загалом на адресу Президента України надійшло понад 50 тисяч запитань від громадян. Кожен, як запевняла Адміністрація глави держави, отримає вичерпну відповідь.
(«Волинська газета», 2011 р.)
За матеріалами Державного архіву у Волинській області підготувала Наталія ГЛАВНІЧЕК.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (68) - 15.1%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (205) - 45.7%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (121) - 26.9%