Сторінками минулого

Сторінками минулого

85 років тому
Нація понад клясами
Обстоюючи права українського народу на власне, незалежне державне життя «Українська нива» разом з тим захищає соціальні та національні права українців в Польщі. «Українська Нива» бореться за українську школу, просвіту, церкву й кооперацію. Як єдиний пресовий український орган на Волині, «Українська Нива» є газетою безпартійною і захищає добробут українського народу без поділу його на кляси, групи та партії. Нація понад клясами, нарід понад партіями – ось девіз «Української Ниви» у відстоюванні прав українського народу в Польщі.
(«Українська Нива», 1931 р.)

65 років тому
Жінка – велика сила
Нема такої галузі господарства, культури, громадської діяльності, де б не розгорнулися творчі здібності радянських жінок, де б вони не відігравали все більше видатної ролі. 18 років працює в цивільному повітряному флоті пілот Є. І. Лемішок. За цей час вона налітала 1300 тисяч км.
На фото: радянський рекламний плакат із жінкою-пілотом.
(«Колгоспна правда», 1951 р.)

15 років тому
Допомога затопленому Закарпаттю
Учора з Волині направлено допомогу жителям потерпілого від повені Закарпаття. У райони стихійного лиха волиняни відправили 600 рулонів руберойду, 8 тонн круп, борошна, цукру, медикаменти, одяг, взуття. З резервного фонду облдержадміністрації виділено 50 тисяч гривень. У районах області проводиться збір коштів громадян.
(«Досвітня зоря», 2001 р.)

5 років тому
Правда одним реченням
…Головний тренер луцької «Волині» Віталій Кварцяний вийшов із партії «Фронт змін» та з однойменної фракції в міськраді обласного центру через незгоду з політикою керівних структур, які не допомагають футбольному клубу належним чином опікуватися стадіоном «Авангард».
(«Волинська газета», 2011 р.)
За матеріалами Державного архіву у Волинській області підготувала 
Наталія ГЛАВНІЧЕК.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (68) - 14.8%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (212) - 46.2%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (124) - 27%