Чому дали громадянство вихованцеві Вищої школи КГБ СССР?

Чому дали громадянство вихованцеві Вищої школи КГБ СССР?

Голова Волинської облради Ігор Палиця та український олігарх, екс-голова Дніпропетровської облдержадміністрації Ігор Коломойський у соцмережах відгукнулися на публічну активність заступника голови Одеської облдержадміністрації Саші Боровика. Останнього звинуватили в неадекватності та в приналежності до кремлівських спецслужб…


Що протиборство між Міхаїлом Саакашвілі, призначеного на посаду голови Одеської облдержадміністрації саме замість Ігоря Палиці, та впливовими вітчизняними політиками і бізнесменами з т. зв. «групи Коломойського» досягло апогею, свідчать події останніх місяців. Але краплю терпіння переповнила заява самого пана Боровика в соцмережах.
«Волинські новини» звернули на це увагу, процитувавши Ігоря Палицю, який написав:
«Це той Сашка, в біографії якого немає і слова правди, крім КДБшного минулого! Це той Сашка, який почав і продовжує дестабілізовувати ситуацію в Одесі, роблячи це свідомо і розуміючи, по якому тонкому льоду ходить! Цікаво, яка буде реакція Саакашвілі та СБУ на дії цього провокатора та агента російських спецслужб?!».
Що ж обурило Ігоря Петровича?
А те, що написав Олександр Валерійович:
«Вчера я дал интервью большой голландской газете. Для специального выпуска об Украине. Газета выйдет в субботний вечер накануне референдума. Я давал его как гражданин Европейского Союза и европеец… Несмотря на всю неевропейскую дикость, которую я здесь нашел, я еще верю в страну»…
Тому Ігор Палиця констатує:
«Це слова людини, яка в інтерв'ю соромиться назвати себе громадянином України! Людини, яка намагається своїми словами та діями, зробити все для того, щоб повпливати на думку голландців перед референдумом про європейське майбутнє України, виставляючи нас дикими та неєвропейськими!».
Не оминув екс-заступник міністра економіки України та заступник голови Одеської облдержадміністрації й інших «сильних світу цього»:
«Мы поговорили об экономике и о том, как её контролируют политические партии, а так же такие люди как Коломойский и Ахметов. Они же контролируют большую часть наших медиа. Я рассказал о том, как они все связаны между собой».
Видання «Лівий берег» отримало коментар від самого Ігоря Коломойського:
«З якого дива це повинен коментувати я? Нехай Петро Олексійович коментує, як випускник школи КДБ став спочатку заступником міністра, а потім заступником голови ОДА. Рік тому в коментарі вашому ж виданню, коли прибрали Ігоря Палицю і поставили Саакашвілі, я сказав, що він (Саакашвілі – ред.) здасть Одесу росіянам. Так що сьогодні все йде за їх планом».
Як бачимо, війна, яка розпочалася в Східній Пальмірі рік тому, триває й досі, охоплюючи все нові території. Дістається й Олександрові Боровику, якого недавно депутат Одеської міськради Палпатін від партії «Довіряй справам» спочатку вручив колезі Боровику букет білих квітів, а потім виніс із зали міськради: на зразок того, що спробував зробити з ненависним усім їм Арсенієм Яценюком депутат від БПП Олег Барна…

Можливо, саме тому лідер нового громадського руху Міхеїл Саакашвілі в терміновому порядку скасував свій візит до Луцька «з технічних причин»? Можливо, довідався про щось дуже важливе, і це спонукало його краще не їхати на Волинь?
Роман УСТИМЧУК.
На фото «Громадське ТВ. Одеса»: Олександра Боровика виносять із сесійної зали міськради.


Досьє.
Боровик Олександр Валерійович.
Народився у Львові у 1968 р. Деякий час у дитинстві жив в Одесі. Навчався у Львівському держуніверситеті ім.. Івана Франка. Вивчав англійську та французьку мови.  Згодом вступив у Вищу школу КГБ СССР у Москву, але на 4 курсі залишив навчання. Вибір можна пояснити професією батька Валерія Васильовича, який служив у Львівському облуправління КГБ СССР.
У 21-річному віці Олександр Боровик виїхав у Чехію, громадянство якої згодом і отримав. Закінчив юрфак Празького університету та в Гарвардській школі права. Є одним із засновників компанії «ВіоSignal Group, Corp» у Нью-Йорку, США.  11 років пропрацював юристом у корпорації «Майкрософт».  Очолював переговорний процес компанії з декількома національними урядами, ООН, НАТО, Європейською комісією, Європейським агентством з мережевої та інформаційної безпеки, Європейським екологічним агентством, Всесвітньою організацією охорони здоров'я та іншими міжнародними організаціями.
З лютого 2015 р. працював першим заступником міністра економіки в уряді України. Отримав громадянство України відповідним указом глави держави. У травні того ж року Олександр Боровик був вимушений покинути Кабмін через конфлікт із прем'єром Арсенієм Яценюком.
З травня 2015 працює радником в команді голови Одеської ОДА – Міхеїла Саакашвілі. Депутат Одеської міськради від партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність».

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (67) - 15.1%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (204) - 45.9%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (118) - 26.6%