Світлана Федорівна – перша!

Світлана Федорівна – перша!  Учителька загальноосвітньої школи в с. Мельники Світлана Гірич відкрила відлік славної когорти передплатників «Волинської газети», які вже отримали цінний подарунок, виграний у святковій лотереї.

До участі в розіграші призів редакція цьогоріч запросила шановних та славних людей – народного артиста України Валерія Маренича і голову Незалежної медіа-профспілки України Юрія Луканова. Саме вони й визначили, хто з величезної армії шанувальників «Волинської газети» може розраховувати не лише бути читачем улюбленого видання, але й отримає той чи інший подарунок. І після опублікування всієї необхідної інформації журналісти вирушили у відрядження. Курс – на Шацький р-н.
В ошатному та привітному с. Мельники нас уже чекали. Спочатку директор школи Микола Маригода запросив на зустріч із учнями. Восьмикласники, яким редактор відділу (випускник цієї школи!) Сергій Цюриць провів невеликий журналістський майстер-клас та поділився незабутніми враженнями про свої шкільні роки, головний редактор Володимир Данилюк розповів про життя-буття працівників ЗМІ в сучасних умовах, а також нагадав: ким би кожен із них не став після закінчення навчання, основний секрет успіху полягає у відмінному навчанні та гідній поведінці. 
Згодом відбулася зацікавлена розмова з участю Миколи Дмитровича та педагогічного колективу. Вчителів цікавили вже не лише особливості функціонування мас-медіа, а шляхи подальшого розвитку освітянської галузі, шляхи реформування місцевих громад, покращення взаємодії мешканців району з різноманітними органами влади. Порадили вони й газетярам, на які теми треба звернути увагу насамперед.
Та основною метою візиту до школи, поза усіляким сумнівом, була вчителька історії Світлана Гірич. Бо саме Світлана Федорівна з легкої руки Валерія Маренича виграла електроплиту! Чи варто переповідати радісні емоції педагога та щирі вітання її колег?!
А тим часом черговий День передплатника відбувся в не менш гарному селі Озерного краю – Самійличах. З допомогою завідувачки поштового відділення Лариси Балацької  ошатне приміщення зв’язківців перетворилося на справжнє джерело спілкування, обміну враженнями та, звичайно, новими приємними сюрпризами для нових передплатників. Яскраве підтвердження цьому – подарунок від «Волинської газети», який серед багатьох інших самійличан отримала завідувачка бібліотеки Зінаїда Гінайло.
Істина полягає в тому, що передплата на «Волинську газету» не закінчується ніколи. Відтак, усе більше вдумливих читачів не лише читатимуть цікаве та принципове видання, але й отримуватимуть позитивні емоції та цінні подарунки.
Юрій ЯКОВЮК.
На фото автора: Сергій Цюриць та Микола Маригода; Світлана Гірич; восьмикласники на зустрічі з журналістами; Зінаїда Гінайло з подарунком.  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (68) - 15.1%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (205) - 45.7%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (121) - 26.9%