Як зупинити автовбивць?

Як зупинити  автовбивць?

«BMW» протаранив автобус «Радом-Луцьк»: 4 трупи біля Княжого міста і Смерть із косою неподалік Холма…

19 березня приблизно о 13 год. 20 хв. легковик «BMW», який летів із боку Луцька, на під’їзді до Володимира-Волинського врізався в рейсовий автобус сполученням «Радом – Луцьк». Унаслідок ДТП четверо людей, які перебували в салоні легковика, загинули на місці автокатастрофи, ще одну скалічену людину відправили в лікарню.
Як повідомляють у прес-службі волинської поліції, автомобілем «BMW» із рівненською реєстрацією управляв 39-річний мешканець нашого обласного центру. Він виїхав на смугу зустрічного руху та зіштовхнувся з рейсовим автобусом «Volvo», який прямував із польського Радома і після проходження митних та паспортних процедур на пункті пропуску «Зосін – Устилуг» узяв курс до Луцька.
Про швидкість легковика свідчать результати зіткнення: доволі безпечна машина, котра виїхала на смугу зустрічного руху, перетворилася на купу уламків заліза і скла. Всі, хто був усередині, загинули. Крім водія-лучанина, померло двоє молодих мешканців Нововолинська, а також молода жінка. В автобусі водій травм не зазнав, але пасажирка 1955 р. н. із м. Ківерці – госпіталізована. 

Розслідуванням порушеної за фактом ДТП займаються співробітники поліцейського відділку у Володимирі-Волинському. 
А в сусідньому воєводстві, звідки, власне, й приїхав на Волинь рейсовий автобус, того ж дня вирішили провести неординарну акцію. Адміністрація дороги державного значення сполученням Холм – Люблін 19 березня буквально на виїзді з міста, заснованого українським королем Данилом Галицьким, разом із активістами «Хелмського автомотоклубу» та поліцією інсценізували чергову ДТП із летальним наслідком. А щоб учасники дорожнього руху більше звертали увагу, поставили біля поліцейської машини та «жертви» Смерть із косою...
Представник місцевого поліцейського відділку Єва Чиж переконана, що кількагодинне проведення акції дало свій результат: байдужих до видовища не було. В усякому випадку, польські правоохоронці та громадськість зрозуміли: на дорозі, де впродовж останніх двох років в аваріях загинуло 18 людей, окрім звичної профілактики та штрафів, потрібно робити щось нове та дієвіше.
Роман УСТИМЧУК.
На фото патрульної поліції м. Луцька та з газети «Kurier Lubelski»: результат кривавого зіткнення біля Княжого міста; ось так у Холмі нагадували про необхідність дотримання ПДР...  


  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Звичайно, адже вона використала для боротьби з Covid-19 весь потрібний державний ресурс. (11) - 12.9%
У Києві тільки імітують бурхливу діяльність. Насправді під прикриттям коронавірусом вирішують інші справи. (41) - 48.2%
Якби не місцеві ради, то епідемія б стала масовою. (19) - 22.4%
Мене це не стосується. (11) - 12.9%