На "Волиньторфі" - все буде у нормі?

На

На ДП «Волиньторф», що на Маневиччині, склалася непроста ситуація: днями звільнили керівника підприємства Івана Киричика й призначили на посаду нову людину. Подія відразу почала обростати чутками: говорили й про приватизацію, й рейдерські атаки. Працівники торфобрикетного заводу, котрий із впевненістю можна назвати одним із найпотужніших у державі, кадровим рішенням невдоволені й звернулися зі зверенням до народних обранців. У ситуацію втрутився і голова облдержадміністрації Борис Клімчук, а згодом запевнив: нове рішення, котре ліквідує проблему, приймуть найближчим часом.

Державне підприємство об’єднує два заводи – «Сойне» та «Маневицький»: тут трудяться 400 осіб. Про важливість цього об’єкту не те що для області, а й для держави в цілому свідчить хоча б те, що його продукцію навіть експортують у країни Європи. Чистий прибуток за минулий рік – 7,2 млн грн. 
Тож внести ясність у питання взявся Борис Клімчук. На брифінгу для журналістів він так прокоментував ситуацію:
- З допомогою віце-прем’р-міністра Юрія Бойка, міністра вугільної промисловості, завдяки моїй участі, участі маневиччан досягли домовленості: до 10 березня беремо паузу, всі розходяться, а до того часу приймемо кадрове рішення. Тобто – ніякого рейдерста, це – державне підприємство і воно ним залишиться. Маневиччан запевняю: все буде нормально, плануємо на цей рік серйозні програми. Треба нарощувати видобуток, торф сьогодні – експортний продукт.  Ще раз хочу подякувати заводчанам: із завтрашнього дня ціна на торфокрихту буде вже 45 гривень. Добре спрацювалися з місцевою владою. 
А згодом додав:
«Події на підприємсті – результат неузгоджених дій центральних органів влади з місцевими. Також хочу подякувати народному депутатові Ігорю Єремєєву за те, що відстоював нашу позицію, тож досягнення домовленості з міністерством – і його заслуга. Усі охололи, розійшлися і приймаємо зважені рішення».
Ірина ВОРОБЕЙ.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Багатомільйонні зарплати та премії міністрам – це…

Багатомільйонні зарплати та премії міністрам – це…

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (1) - 2.5%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (2) - 5%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (2) - 5%
Банкет під час чуми (23) - 57.5%
Гідна оплата праці держслужбовців (1) - 2.5%
Підстава для негайного звільнення чиновників (7) - 17.5%
Мені байдуже (1) - 2.5%