Лохина і 200 тисяч

Лохина і  200 тисяч

Доки голова Шацької райдержадміністрації Ігор Корольчук перебуває на лікарняному, а його захисник, народний депутат України Ігор Гузь засідає у Верховній Раді України, один із об’єктів їхньої публічної критики подав до суду!
Про резонансний виступ Ігоря Корольчука на недавній сесії облради, як і про текст його доповідної записки щодо свавілля та беззаконня на Волині на ім’я Президента України Петра Порошенка «Волинська газета» повідомила в статті «Нульовий показник», надрукованій 17 березня. А буквально наступного дня – 18 березня ц. р. – «Волинський інформаційний портал» оприлюднив статтю під заголовком «Нардеп Гузь «навиступався» до судового позову», де розповідається про «другу серію» «земельно-податкового скандалу» в Шацькому р-ні.
«…І, якщо голова Волинської облдержадміністрації не звернув уваги на звинувачення, то ПП «Флора» не забарилося з відповіддю. Так, підприємство звернулося до Володимира Гунчика з інформацією про те, що тільки у 2015 році воно сплатило майже 38 тис. грн оренди. Наразі ж ПП «Флора» уклало додаткові договори з ГУ Держгеокадастру у Волинській області, відповідно до яких сплачує оренди на загальну суму 125,7 тис. грн.
Окрім того, фірма повідомила очільника області про те, що подала позовну заяву до Печерського районного суду міста Києва про захист ділової репутації з приводу «відвертої брехні заради власного піару» Ігоря Гузя. Позивач просить визнати недостовірною поширену нардепом інформацію та зобов’язати Ігоря Гузя спростувати неправдиві відомості.
Окрім того, ПП «Флора» хоче стягнути з Ігоря Гузя 100 тис. грн відшкодування моральної шкоди та 2,474 тис. грн судового збору.
До заяви позивач додав копії угод про оренду землі на території Ростанської і Грабівської сільрад із розрахунками орендної плати».
Відтак, доки Ігор Корольчук і Володимир Гунчик залишені главою держави на посадах, які займають, то Ігор Гузь, окрім роботи в парламенті, буде змушений відвідувати судові засідання, аби доводити істинність свого виступу з трибуни Верховної Ради України, адресований безпосередньо Президентові Порошенку.
До речі, раніше ПП «Флора» з аналогічним позовом зверталася щодо виступу голови Шацької райдержадміністрації та редакції райгазети «Шацький край», яка опублікувала репортаж про офіційну нараду з легалізації виплати зарплати в цьому районі і згадала про підприємство, котре займається вирощуванням лохини.
Вл. інф.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (68) - 15%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (208) - 45.9%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (122) - 26.9%