Сторінками минулого

Сторінками минулого

85 років тому
Проєкт нової конституції
Сеймовий клюб Безпартійного Блоку Співпраці з Урядом, до якого і належить і Українська Парламентарна Репрезентація, на засіданні Сейму вніс новий проєкт конституції, який підписаний 111 послами Безпартійного Блоку. Цей проєкт нової конституції має ту ж редакцію, що й проєкт, який було внесено до минулого Сейму.
(«Українська Нива», 1931 р.)
 55 років тому
Держава – матерям!
Неустанною турботою і піклуванням оточують Комуністична партія і Радянський уряд жінок-матерів і підростаюче покоління. Це можна прослідкувати і на прикладі нашого району. Лише в минулому році 20 жінок нагороджено орденами Материнської Слави. А всього в районі – 888 багатодітних матерів, що нагороджені орденами і медалями Союзу РСР за виховання дітей. 
(«Вільний шлях», 1961 р.)
15 років тому
Реформи заради добробуту
Обравши інноваційний шлях розвитку ще з 1996 р., Волинь уже через рік не тільки призупинила спад обсягів промислового виробництва, але й забезпечила його зростання на 2,7%. До того ж, за рейтингом волинське село займає друге місце в Україні. В області немає заборгованостей з пенсій і тут планують до цьогорічного свята Великодня виплатити пенсії і за квітень.
(«Досвітня зоря», 2001 р.)
  5 років тому
Правда одним реченням
…Війна США, Великої Британії і Франції проти Лівії вже вдарила по Україні: на збудований у Харкові санітарний літак «АН-74» доведеться шукати покупця в іншій країні.
…Луцький міський  голова Микола Романюк домігся від Львівської залізниці рішення про реконструкцію вокзалу вже в нинішньому році.
На фото: ось так виглядали вулиці Лівії після того, як туди «прийшла демократія».
(«Волинська газета», 2011 р.)
За матеріалами Державного архіву у Волинській області підготувала Наталія ГЛАВНІЧЕК.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (67) - 15.1%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (204) - 45.9%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (118) - 26.6%