Два дні у «Чудовому світі дитинства»

Два дні у «Чудовому  світі дитинства»

240 спортсменок із 17 провідних гімнастичних шкіл України поборолися за першість під час ІІІ відкритого благодійного турніру з художньої гімнастики. «Чудовий світ дитинства» – так назвали змагання. А ще це – просто видовище, котре викликає справжній захват. 
Було все у спортивному залі Луцького НВК №24. Організували захід комітет по фізичній культурі та спорту Луцької міської ради, федерація гімнастики Волині та спортивний клуб «Фаворит».
Як повідомили організатори, учасники – гімнастки з м. Володимира-Волинського, Рівного та Львова. Змагання були особисті. Переможці визначалися за найбільшою сумою балів, набраних у багатоборстві.
Два дні глядачі отримували справжню насолоду від виступів талановитих дітей та дорослих (змагання були у різних вікових категоріях). Окрім того, всі могли долучитися до акції зі збору благодійних коштів на лікування онкохворих діток.
Переглянувши понад 450 виступів юних грацій, журі, яке очолювала суддя національної категорії та засновник турніру Наталія Данелюк, визначили найкращих. І, що приємно, лучанки найчастіше сходили на п’єдестал.
Світлана ГАВРИЛЮК.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Звичайно, адже вона використала для боротьби з Covid-19 весь потрібний державний ресурс. (3) - 9.4%
У Києві тільки імітують бурхливу діяльність. Насправді під прикриттям коронавірусом вирішують інші справи. (20) - 62.5%
Якби не місцеві ради, то епідемія б стала масовою. (5) - 15.6%
Мене це не стосується. (2) - 6.3%