Вирощуємо каченят

Вирощуємо каченят

Розведення качок у домашніх умовах – вигідна справа. 60 днів вирощування за правильного утримання й годівлі дають приріст їхньої живої маси 2,2-2,6 кг і більше. Триваліший термін відгодівлі не рекомендується, оскільки у віці 65-70 днів у молодняку починається линька.

…Для вирощування відбирають нормально сформованих, які міцно стоять на ногах, рухливих каченят, із добре втягнутою пуповиною.

…Якщо каченята ростуть без квочки, тоді потрібен штучний обігрів. Перші 10 діб молодняк розташовують у ящиках-грілках або на підлозі, обігріваючи їх за допомогою електронагрівачів. У приміщеннях, де розташовуються каченята, необхідно підтримувати температуру в межах 18-20°С.

…Кращий показник правильного обігріву – поведінка молодняку: якщо каченята бадьорі, бігають, отже, температурні показники в приміщенні нормальні. При високих температурних показниках каченята важко дихають; дзьобики у них розкриті, відмовляються від корму. При низьких температурах – каченята мерзнуть, пищать, скупчуються, більш сильні особини при цьому тиснуть слабких.

…До 10-денного віку їжу каченятам роздають 6-8 разів на день, із 11- до 30-денного – 4-5 і з 31- до 60-денного віку – 4 рази

 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (71) - 13.3%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (233) - 43.8%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (164) - 30.8%