100 мільйонів шахта №10 таки отримає!

100 мільйонів шахта №10 таки отримає!

Очевидно, слова народного депутата Ігоря Гузя все ж не розходяться з ділом.

Шахта №10 Нововолинська для влади області – як індикатор на профпридатність. Хто тільки не брався за вирішення цього болючого питання. Незліченну кількість разів обіцяли довести справу до толку у кабінетах усіх рівнів влади. 
Ще 26 січня 2016-го Ігор Гузь разом із народним депутатом Михайлом Бондарем зареєстрували проект Закону України №3813 «Про внесення змін до додатка №3 до Закону України «Про Державний бюджет України на 2016 рік» щодо державної підтримки державних вугледобувних підприємств.
«Головна мета цього законопроекту – забезпечити стовідсоткову виплату людям заробленого. І, звісно, на продовження подальшого будівництва шахти №10 «Нововолинська», пояснив Ігор Гузь.
Депутат вважає, що нині Нововолинські шахтарі «підставляють» плече Українській державі. Крім того, запуск шахти паралельно забезпечить роботою понад 1500 людей і запустить новий виток розвитку депресивного шахтарського регіону.
«Шахта №10 «Нововолинська» – єдина, яка будується в Україні. На її підтримку до сьогодні немає ні копійки. «10-та шахта» – це 30 мільйонів покладів вугілля, які на перспективу будуть працювати для української економіки.
Звісно, ці 100 мільйонів гривень не вирішать питання повністю, але принаймні робота продовжуватиметься, і колектив буде із зарплатою», – зауважує нардеп.
До речі, Ігор Гузь свого часу також організовував зустріч шахтарів із головою ВРУ Володимиром Гройсманом. Після того спікер зазначив, що незабаром уряд презентує стратегію розвитку вугільної галузі країни: «Для завершення будівництва шахти №10 потрібно орієнтовно 14 місяців, і в коштах – до мільярда гривень. Тому ці 100 мільйонів гривень для того, щоб підготувати шахту і запустити в дію».
Законопроект щодо підтримки вугільної галузі держави, ініційований волинським нардепом, ухвалений 280 голосами. І саме завдяки цим змінам до закону не тільки 10-та шахта отримає життєво необхідних 100 мільйонів, а й загалом вугільна галузь країни – державну підтримку в розмірі 250 млн грн.
Світлана ГАВРИЛЮК.


  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

«Боротьба влади з коронавірусом SARS CoV-2 – це…

«Боротьба влади з коронавірусом SARS CoV-2 – це…

Ефективна протидія смертоносній інфекції. (4) - 7.3%
Нездатність адекватно реагувати на загрози. (12) - 21.8%
Відволікання уваги від чогось важливішого. (30) - 54.5%
Мене це не стосується. (3) - 5.5%