«Подаруйте нам дорогу»

«Подаруйте  нам дорогу»

Пункт тимчасового перебування іноземців – об’єкт стратегічний не лише для Волині. Але щоб дістатися до нього (а розташований пункт поблизу с. Журавичі Ківерцівського р-ну) здолати треба шлях не менш екстремальний, ніж би вночі через кордон перебігати.
А все тому, що дорога сполученням Журавичі – Сильне, а також відтинок, який веде на с.Жорнище, – це вже (як кажуть іноземці-нелегали) «крейзі», тобто божевілля. Бо коли яма яму доганяє – то назвати це «дорога» язик не повертається.
Не дивно, що під час зустрічі з колективом пункту перебування іноземців   серед найгостріших проблем працівники називали руйнацію санаторію-здравниці в с. Журавичі та… розбиті дороги.
Отож, на прохання читачів ми поцікавилися у компетентних служб, коли ж до стратегічного об’єкта в Журавичах будуть вести не ями, а нормальний асфальт.
Служба автомобільних доріг у Волинській області, на балансі котрої  перебуває згадана ділянки траси, поки що не відповіла на запит «Волинської газети».
Натомість голова Ківерцівської райдержадміністрації Валерій Ткачук виявився оперативнішим. І хоча більшість конкретних запитань були не в його компетенції, одначе надію для місцевих жителів та гостей Ківерцівщини вселив: «Для формування переліку пріоритетних напрямків проведення капітальних ремонтів автомобільних доріг, дорога на ділянці Журавичі – Сильне, а також напрямок с. Жорнище ввійшли в обласну Програму розвитку інфраструктури у Волинській області на 2016-2020 роки по Ківерцівському району».
Оксана БУБЕНЩИКОВА.
Фото автора.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (68) - 15.2%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (205) - 45.8%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (120) - 26.8%