Дійшли технології і до пенсії…

Дійшли  технології  і до пенсії…

Пенсійний запроваджує нову форму обслуговування!

У трьох пілотних районах Волині відпрацьовуватимуть нову форму роботи Пенсійного фонду, що дасть можливість отримувати консультації та подавати документи дистанційно, зекономивши час, який зазвичай витрачається на величезні обсяги паперового документообігу. 
В Іваничівському, Ковельському та Луцькому об’єднаних управліннях ПФУ у Волинській області  вже запроваджують технологію оцифрування пенсійних справ. Ці три райони – пілотні для участі у першому етапі запровадження нової системи обслуговування громадян.
Як зазначають у обласному Пенсійному фонді, у світлі реформи системи пенсійного забезпечення, передбаченої програмою дій уряду, гостро стоїть не лише питання своєчасної виплати пенсій та збільшення її розмірів, а й підвищення якості обслуговування громадян. Відтак створюється нова система обслуговування громадян та обробки пенсійної документації на базі централізованих інформаційних технологій. Це означає: всі пенсійні справи будуть оцифровані, що дасть можливість звернутися до будь-якого відділення ПФУ і дистанційно отримати потрібну інформацію, консультацію чи надіслати документи. 
Органи ПФУ поступово відходять від прив’язки до адміністративно-територіального поділу. Запровадження електронної пенсійної справи надасть можливість призначення та виплати пенсій незалежно від місця проживання пенсіонера та забезпечить скорочення терміну призначення пенсій. Це також дозволить краще аналізувати інформацію, оперативніше надавати відомості органам державної влади чи місцевого самоврядування. 
У час, коли рівень надання адмінпослуг стрімко змінюється на краще, не варто працювати за старими кліше. Як бачимо, й Пенсійний фонд старається йти в ногу з часом. А якість нових послуг, що запроваджуються, аби мінімізувати бюрократичні клопоти,  згодом оцінять люди. 
Олена ЛІВІЦЬКА. 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (68) - 15.2%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (205) - 45.8%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (120) - 26.8%