Наші в Болгарії

Наші в Болгарії

Нині дівчата із ВК «Континіум-Волинь-Університет», «Континіум-Ковель» та волейболістки, які займаються в луцькій ОДЮСШ тренуюься у болгарському м. Несебер. Таке повідомляють на офіційному сайті ВК «Континіум-Волинь-Університет».

Як повідомив головний тренер команди Богуслав Галицький, цей збір стане для дівчат не тільки настановчим, а й оздоровчим та підготовчим.
– Найперше – море, свіже повітря, теплий пісок – найкращі умови для спортивного відпочинку, – повідомив напередодні від’їзду Богуслав Андрійович. Він також запевнив тоді, що на тренувальний збір відправиться 11 гравців із Суперліги і 10 – з Вищої. Також – дівчата 2000-2001 рр. народження, які цьогоріч у своїй віковій категорії завоювали всеукраїнське срібло. 
– Дівчата не відпочивають, а працюють, аби наступного сезону показати класну гру, – переконує головний тренер волейболісток. – Зранку – зарядка, плавання, і, якщо немає проблем зі здоров`ям, починаємо серйозні навантаження. З нами тренуються разом російські, словацькі, польські команди. Вони таких навантажень не практикують. Наші збори – це фізична підготовка, яка вдвічі важча від звичайного тренування.
А от щодо деталей трансферної політики Богуслав Галицький не сказав жодного слова. Мовляв, всі секрети розкриє у серпні: тоді ситуація проясниться остаточно.
Наш кор.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (71) - 13.3%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (233) - 43.8%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (164) - 30.8%