«Я виграла!!! Вперше у житті!»

«Я виграла!!! Вперше  у житті!»

Мультиварка від «Волинської газети» вже в Руслани Нікітюк із с.Рудка-Козинська Рожищенського р-ну.

Увесь вік, а точніше – 41 рік, жила Руслана Євгенівна з думкою, що вона – людина не фартова. Тож скільки передплачувала 
«Волинську газету» – ніколи квитанцію не надсилала. Мовляв: «Нащо тільки на конверта тратитися?».
Проте односельчанка Людмила Петрук – жінка більш досвідчена (не дарма вже багато літ керує поштою у Рудці-Козинській). А раз так, то й загітувала: «Та вишли ти, Руслано, квитанцію в газету. Раптом пощастить?». І, як виявилося, напророкувала Людмила Василівна. Бо через три місяці всім селом новина покотилася: «Наша Євгенівна мультиварку виграла! У передплатній лотереї!».
– Я як у квітневому номері список щасливчиків побачила і там своє прізвище прочитала – на радощах аж запищала на всю хату: «Я виграла! Я – ВИГРАЛА!!!» – пригадує Руслана Євгенівна перші враження від радісної новини. – Побігла, чоловікові розповіла, свекрусі, її братові. А як діти зраділи! Тепер їм яких хоч делікатесів приготувати можна.
А щоб готувати – Руслані Нікітюк справді треба помічниця-мультиварка. Бо не завжди встигнеш перше, друге і компот зварити, коли чекають обов’язки соціального працівника, що їх жінка виконує рівно 20 літ!
– Раніше, як тільки взяла під опіку стариків із Козина та Рудки-Козинської, взагалі доводилося не просто: адже мала допомагати аж 16-м старим і одиноким. Але молодша була, енергійніша, свекруха Оксана Михайлівна чим могла – допомагала. Тому хоч без мультиварки, але я справлялася, – пригадує наша переможниця. – Тепер же лише чотирьох самотніх людей доглядаю, проте клопотів на щодень вистачає: попрати, поприбирати, хліба, медикаментів купити, субсидії оформити. Щовесни картоплю їм саджу, щоосені – копаю. А сьогодні он мультиварку від вас дочекалася – й біжу до жіночки хату побілити.  
Бабусь таких, яким під 80 і більше, в Руслани Нікітюк троє. Ще й дідусь один віку доживає. Якби молодші були – неодмінно прийшли б на пошту, аби радість із Євгенівною розділити. А так – почекають, доки вона їх провідає, і тоді вже переможницю «Волинської газети» привітають.
– Ми з моїми підопічними дійсно – як родичі. Бо так доля у стареньких склалася, що не дав Господь пари, не подарував дітей. От на старості літ і чекають мене, виглядають, аби сільськими новинами поділилася, що робиться у світі – розказала, – зізнається наша переможниця. Не раз, буває, просить Руслана Євгенівна якусь роботу підопічним зробити, а старенькі рукою махають: мовляв, «хай її – ту роботу,  не втече, ліпше сядь та побалакаємо, а то живу – й нема до кого словом обізватися».

Проте Руслана Нікітюк стареньким не дивується. Каже: «Маючи семеро людей у хаті, навіть не уявляю, як воно – жити одній-однісінькій у чотирьох стінах увесь свій вік».
Зате в самих Нікітюків сім’я – повна чаша! Чоловік Василь довгий час у колгоспі трудився. А торік вирішив суто власним господарством займатися. Тим паче, на п’яти гектарах поля та коло чотирьох свиней, бичка, корови й телиці побайдикувати якби й хотів – не зможеш.
– Та й із трьома дітьми, аби на ноги поставити, так само не понудьгуєш. 20-річний Михайло і на два роки молодший Юра здобувають у технічному коледжі ЛНТУ спеціальності електрика і майстра побутової техніки. Тож коли їдуть на навчання до Луцька – сумок із їжею треба немалих накласти. Тому на кухні 12-річна доня допомагає. Раніше вправно котлетки смажила. А тепер із мультиваркою та додатковим призом – книгою рецептів – моя мала вже що хоч’ хлопцям наготує.
Спершу, міркує мама-переможниця, почнуть із найпростіших страв. А далі у призі від «Волинської газети» можна буде й солодощів на Пасху напекти, чи, приміром, «П’яного кролика» зготувати (ця назва з книги рецептів у Рудці-Козинській особливо сподобалася). 
– У «Волинській газеті» стільки рецептів хороших друкують. А тут на тобі – ще такий подарунок читачці привезли! – сміється начальниця пошти Людмила Петрук. – Наші баби у селі як почули про суперприз, то поприходили на пошту й собі газету виписали. Так що через півроку, як будете нову лотерею проводити, Рудка-Козинська знову може серед переможців опинитися.
Справді-бо: Руслана Нікінюк уже піймала свою удачу. А ви чого чекаєте? Передплачуйте, надсилайте, перемагайте.
Оксана БУБЕНЩИКОВА.
Фото автора.


  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (68) - 14.8%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (212) - 46.2%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (124) - 27%