Українським журналістам загрожує арешт!

Українським журналістам загрожує арешт!


А що для захисту від ФСБ робить українська влада?

«Українська влада має негайно відреагувати на сваволю проти журналістів у Криму», - заявив голова Незалежної медіа-профспілки України Юрій Луканов. - Від імені організації,  яка об’єднує понад тисячу журналістів,  вимагаю у державних органів вжити всіх заходів, щоб   не допустити їхнього арешту».

Звинувачення наших кримських колег  - нині пенсіонера Миколи Семени, колишньої позаштатної фотокора  газети «День» Леньяри Абібулаєвої та ще однієї громадянки - Руслани Люманової  у сепаратизмі, які за нашою інформаціє  їм висувають, є абсурдними, вважає пан Луканов.  Те, що їх привезли на допит у ФСБ  свідчить про те, що окупаційна влада в Криму продовжує лінію на "зачищення" півострова від залишків вільної журналістики. Вона намагається посіяти страх, щоб залякати тих, хто не боїться ще передавати правдиву інформацію з Криму.

На думку пана Луканова, відбувається  жорсткіше продовження тієї політичної лінії, яка вже здійснювалася в Криму раніше. Там відбувалися обшуки у журналістів, їх затримували, проти члена комітету нашої профспілки Анни Андрієвської порушили кримінальну справу.

Пан Луканов, повідомив, що НМПУ інформує про це всі свої партнерські міжнародні організації з проханням прореагувати на спроби нищення журналістики.

 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (70) - 13.3%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (232) - 44.2%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (160) - 30.5%