Смілива пошта від Смілянського

Смілива пошта від Смілянського

Кабінет Міністрів України 20 квітня призначив генеральним директором «Укрпошти» фінансового менеджера з США, громадянина України Ігоря Смілянського.

Конкурс на посаду керівника УДППЗ «Укрпошта» був оголошений 19 лютого 2016 р. У ньому взяли участь 48 претендентів. У другий етап відбору вийшло лише 4 кандидатів: Харро Ван Граафейланд, Мажейк Гінтаутас, Олександр Перцовський та Ігор Смілянський. Останній і набрав найбільше балів.
Новий ген директор «Укрпошти» має професійний досвід понад 17 років у сфері стратегічного, управлінського та фінансового консалтингу, в т.ч. у провідних глобальних консалтингових компаніях. До призначення працюваву Нью Йорку (США), має досвід роботи в Україні та інших країнах світу. Отримав ступінь МВА в Georgetown University та ступінь Juris Doctor в George Washington University Law School.
Відтак, на засіданні Кабміну Ігор Смілянський говорив про намір створити з пошти, по суті, сервісний центр, який надаватиме «ланцюжок послуг».
«Він відзначив, що пошти у всьому світі переживають занепад, обсяги кореспонденції падають, за винятком посилок у сегменті e-commerce», – деталізує «Українська правда». – Ігор Смілянський сподівається, що цей бізнес зможе розвиватися на базі «Укрпошти». Він також покладається на позитивний ефект для компанії в разі створення Поштового банку».
Таким чином, Ігор Ткачук, який із 20 лютого 2014 р. виконував обов’язки гендиректора УДППЗ «Укрпошта», звільнений із посади. Цілком імовірно, що кардинальні кадрові зміни будуть і на рівні областей, до керівників поштової служби якої накопичилося чимало питань, а на Волині рядові листоноші навіть написали керівництву облради гнівного листа про свої професійні проблеми.
Наш кор.
На фото «Української правди»: Ігор Смілянський.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (70) - 13.4%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (229) - 43.9%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (160) - 30.7%