Ковельський «папірособус» закляк у Юзефіні

Ковельський «папірособус» закляк у Юзефіні

Контрабандний вантаж сигарет вартістю понад 24 тис. злотих прикордонники з Надбужанського відділу прикордонної служби РП та їхні колеги-митники виявили… за кілька десятків кілометрів від кордону! І знайшли злочинний вантаж в рейсовому автобусі сполученням «Ковель-Люблін»…


Як повідомляє пре-служба Надбужанського відділу прикордонної служби, на автодорозі неподалік містечка Юзефін Холмського повіту Люблінського воєводства було зупинено пасажирський автобус із українськими номерними знаками. В потаємному місці правоохоронці виявили понад 1800 пасок цигарок без польських акцизних марок.
«Товар був добре прихований у найпотаємніших місцях: в тому числі в сидіннях пасажирів, повітряних фільтрах і навіть в запасному колесі», – деталізують.
Власником контрабанди назвався 21-річний волинянин, який опікується ремонтом автобуса. Як пояснив, тютюнові вироби мав намір продати в Польщі, а за виручені гроші зробити ремонт квартири. Натомість отримав штраф у сумі 10 тис. злотих (майже 70 тис. грн) та депортацію за межі сусідньої країни.
Варто зауважити, що з призначенням генерала бригади Войцеха Сковронека на посаду керівника Надбужанського відділу прикордонної варти протидія контрабанді в зоні відповідальності МАПП «Ягодин-Дорогуск» і «Устилуг-Зосін» значно посилилася. Тому й не дивно, що наші контрабандисти 20 квітня вирішили просто викинути біля застави ім. Пархоменка 42 ящики сигарет, аби не мати більших проблем…
Наш кор.
На фото прес-служби Надбужанського відділу прикордонної варти: контрабандна сигаретна партія в українському автобусі.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (70) - 13.3%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (232) - 44.2%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (160) - 30.5%