«Закохані» від Положинського

«Закохані» від Положинського

Пісня лучанина Сашка Положинського і його гурту «Був’є» стане саундтреком для українського фільму «Жива» –  про Другу світову війну.
Сашко Положинський і його новий гурт «Був’є», створений два роки тому, презентували відео на пісню «Закохані». Робота викликала захоплення у численних шанувальників, а особливо у земляків Положинського. Відомий лідер гуртів «Тартак» та «Був’є» – лучанин, який не цурається малої батьківщини. 
Побачити сам фільм, настрій якому задає Сашко Положинський, можна буде незабаром. У його основі – драматична жіноча доля… Словами режисера Тараса Химича: «Це історія карпатської дівчини, яка володіє надприродними здібностями – бачить віщі сни та майбутнє. Вона опиняється у вирі війни, партизанського оточення радянської влади у той час, коли українські повстанці відчайдушно намагалися чинити опір. Її надприродні сили змінювали долі людей». 
А поки – шукайте пісню. 
Наш кор.
Положинський Олександр Євгенович. 44 роки. Народився в Луцьку. Закінчив школу №15. Співочу кар’єру, за його словами, розпочав сам, виступаючи на святкових ранках. Фронтмен гурту «Тартак». Два роки тому організував проект «Був’є». 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Звичайно, адже вона використала для боротьби з Covid-19 весь потрібний державний ресурс. (7) - 13.5%
У Києві тільки імітують бурхливу діяльність. Насправді під прикриттям коронавірусом вирішують інші справи. (29) - 55.8%
Якби не місцеві ради, то епідемія б стала масовою. (11) - 21.2%
Мене це не стосується. (3) - 5.8%