Особлива місія Катерини Ващук

Особлива місія Катерини Ващук

Народний депутат України Катерина Ващук, як і обіцяла під час передвиборних зустрічей із земляками, продовжує регулярну роботу не тільки в стінах парламенту, але й в рідній області, інтереси якої відстоювала і тоді, коли неодноразово обиралася в парламент від Горохівського виборчого округу №20, і зараз, коли прийшла в Верховну Раду України за  списками Партії регіонів.

В останні дні зими Катерина Тимофіївна провела зустрічі з виборцями на рідній Горохівщині та в м. Луцьку, а також здійснила низку консультацій із керівниками органів влади різних рівнів. У тому числі – обласного.
Особливо приємною та відповідальною виявилася для неї участь у засіданні оргкомітету загально університетського конкурсу наукових робіт на тему «Актуальні проблеми вітчизняної та зарубіжної історії», який узяв старт минулого року у співпраці з історичним факультетом Східноєвропейського національного університету ім. Лесі Українки. Настала пора підбиття підсумків та визначення лауреатів, для яких із Благодійного фонду Катерини Ващук крім морального заохочення передбачені ще й солідні грошові премії (3000 грн за 1 місце, 2000 грн за друге, 1000 грн – за третє).
– Я завжди з особливою увагою ставилася до рідного навчального закладу, адже свого часу закінчила Історичний факультет Луцького педінституту, – пояснила свою участь у проведенні студентського наукового конкурсу Катерина Ващук. – Сучасний світ потребує розумних, ініціативних та відповідальних фахівців з усіх сфер, тому подібні заходи допомагають, з одного боку, знайти та підтримати талановиту молодь, а з другого – показати, що сучасна вища школа здатна готувати спеціалістів, які буквально завтра здатні реалізувати свій потенціал із користю і для себе особисто, і для суспільства та держави..
За словами Катерини Ващук, у нинішньому році її робочі візити на Волинь набудуть ще більшої системності. Вона буватиме в області щомісяця, зустрічаючись із мешканцями різних міст та районів нашого краю.
Наш кор.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (70) - 13.5%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (228) - 43.8%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (159) - 30.6%