А шини ще тліють…

А шини ще тліють…

Чому в районі два відділи освітою керують?

«Мене нищать як людину, а я просто відстоюю свою честь», – із такими словами до редакції «ВГ» прийшла… недавній заступник голови райдержадміністрації і поки що начальник відділу освіти тієї ж Рожищенської райдержадміністрації Антоніна Клімчук. Жінка вважає, що її «витравлюють» із держслужби за неугодність зумисне.
Із 2011-го Антоніна Клімчук намагається довести незаконність звільнення її з роботи начальника відділу освіти у 2011 році та розпорядження тодішнього голови Рожищенської  райдержадміністрації від «Партії регіонів» Сергія Горбача про притягнення чиновниці (яка є членом ВО «Батьківщина» і за це, стверджує, тоді й потерпала) до відповідальності. 
Коли через 4 роки мовчанки Вищий адмінсуд сказав «своє слово» про незаконність претензій до пані Клімчук, жінка вирішила нарешті довести колегам свою правоту і подати позов про поновлення на посаді начальника відділу освіти. Та раптом нинішня голова райдержадміністрації Інна Гайворонська звернулася до суду із запереченням. Причиною послужила, за словами Антоніни Клімчук, «бажання банальної помсти за критику чиновників із оточення Гайворонської». Кадрові баталії тривають. У той час звернення до Інни Гайворонської  з проханням припинити переслідування екс-заступника підписали чимало лідерів громадських організації Рожищенщини. Свого часу таке ж звернення адресували й директори загальноосвітніх закладів. Мало того, склалася унікальна ситуація. Щоб позбутися Клімчук, у районі здійснили реорганізацію відділу освіти, об’єднавши підрозділ із тим, що опікується молоддю. У результаті тепер освітою керує… два начальники: Антоніна Клімчук (поки тривають суди, її звільнити не можуть), та людина, призначена тимчасовим керівником вже реформованого відділу. Отак і керують по-новому…
Що стоїть за кулісами звільнення? Ми взялися провести у цьому випадку журналістське розслідування, на що, безперечно, треба час. Даємо час і представникам виконавчої влади району: щоб накопичити аргументи і документи.
Наш кор. 
На фото з архіву редакції: Інну Гайворонську громадськість району у день призначення зустрічала такими ось шинами. 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (67) - 15.1%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (204) - 45.9%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (118) - 26.6%