У Переславичах – «сєпари»?

У Переславичах – «сєпари»?

Кандидат у нардепи Микола Юнак другий рік агітує в «ПереславичіНаш», де на зупинці – мозаїка з червоною зіркою та георгіївською стрічкою…
Невеликі Переславичі можуть увійти в історію боротьби із сепаратизмом усіх мастей як село Іваничівщини, де бездіяльність до стану громадських місць призвела до мінімум трьох халеп. Насамперед, на автобусній зупинці тут досі «радують око» передвиборні агітаційні листівки кількох кандидатів у народні депутати від Володимир-Волинського округу №19 на виборах до Верховної Ради України… жовтня 2014-го. Чому вони досі агітують та обіцяють, відповісти складно.

Портрет одного з кандидатів – Миколи Юнака – його колишні помічники наклеїли буквально поруч із фрагментом старої мозаїки, де велетенська червона зірка на тлі помаранчево-чорної смугастої стрічки (символ сепаратистів та будівничих «русского міра») ріже око кожній патріотичній людині.
Але не менша біда зі станом самої зупинки! Шиферних дах у кількох місцях зруйнувався та впав на долівку, а його рештки загрожують у будь-який момент травмувати когось із потенційних пасажирів.
Іваничівський район у нашій області має репутацію території, де при владі не один рік перебувають представники патріотичних українських організацій. Тому стан зупинки в Переславичах може свідчити, що в цьому селі вони або були дуже давно, або просто не звертали уваги на зірки та колорадські мозаїки в громадському місці.
Сергій ШРАМЧУК.


  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (68) - 15.1%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (205) - 45.7%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (121) - 26.9%