Хто обдарував дітей із Донеччини?

Хто обдарував дітей із Донеччини?


Делегація з Волновахи вкотре святкуватиме Великдень у Луцьку.

Великдень у Луцьку зустрічатимуть 70 дітей та 8 дорослих з міста Волноваха Донецької області. У наше місто вони приїхали вчора.

А сьогодні з дітками з Волновахи та їхніми супроводжуючими у приміщенні гімназії № 4 імені Модеста Левицького зустрівся міський голова Микола Романюк. Участь у заході взяли також заступник міського голови Андрій Киця та начальник управління освіти Олег Гребенюк, – повідомляє відділ інформаційної роботи міської ради.

 

Микола Ярославович ще раз привітав дітей у нашому місті. Міському голові приємно бачити у залі усміхнені дитячі обличчя. “Переконаний, що ці дні, які проведете у Луцьку, запам'ятаєте надовго. Чекатимемо Вас знову у гості”, - зазначив він.

       

Міський голова наголосив, що завтра зустрічатимемо одне з найбільших свят — Воскресіння Христове. “Уже сьогодні у післяобідню пору в храмах міста починають освячувати паску. Ми вручимо кожному великодній кошичок з різними смаколиками. Після цього Ви відвідаєте Свято-Троїцький кафедральний собор, де їх освятите та, заодно, оглянете цю історичну споруду. Ви матимете можливість розділити радість Великодніх свят з лучанами”, - наголосив Микола Романюк.

 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (70) - 13.5%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (228) - 43.8%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (159) - 30.6%