Екс-міліціонер Єфтеній ігнорує суди

Екс-міліціонер Єфтеній ігнорує суди У залі – з десяток журналістів і … порожні місця для позивача.

Черговий розгляд справи за позовом колишнього керівника управління по боротьбі з економічними злочинами рівненського облуправління поліції Вячеслава Єфтенія до Нацполіції мав відбутися сьогодні у Волинському окружному адміністративному суді.

З нетерпінням традиційно  на Вячеслава Єфтенія, який пробує повернути собі погони поліцейського і оскаржити результат атестаційної комісії, за яким його і звільнили з роботи, очікувало чимало журналістів.

Про кар’єрні кульбіти Єфтенія та ймовірні причини, що спонукають його затято боротися у судах за повернення на роботу, «ВГ» розповідала у публікації «Перевертень у погонах чи жертва атестації?».
Нагадаємо, 19 квітня  суд у складі Тетяни Димарчук, Андрія Ксензюка та Марії Александрової суд ухвалив задовольнити клопотання Нацполіції про зупинення розгляду провадження – для зібрання належних доказів.

12 травня мало відбутися чергове судове засідання із розгляду справи за позовом Єфтенія.
Інтереси Нацполіції на цьому засіданні представляла Оксана Забожчук, начальник юридичного відділу облуправління поліції Волині. А от лава для позивача чи його представника була порожньою.

Ні Вячеслав Єфтеній, ні його юристи не повідомили суду про причини своєї відсутності.

Тож, головуючому нічого не залишалося, як оголосити судове засідання закритим. Наступний розгляд справи призначено на 17 травня.

Наш кор.
Фото Олени ЛІВІЦЬКОЇ.  

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (70) - 14.7%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (220) - 46.2%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (130) - 27.3%