У кінобудці буде тренажерний зал

У кінобудці буде  тренажерний зал

Коли до одного бажання додати кілька пар працьовитих та умілих рук, то вийде гарна справа. Це довели хлопці із с. Залісці Рожищенського р-ну. Сиділи вони якось у клубі, бесідували і вирішили, що треба їм місце для занять спортом. Захотіли – стали робити. І от уже скоро будуть відкривати «тренажерку». 
Будівля клубу у Залісцях частково пустувала. Точніше – не зайнятим був той клаптик приміщення, де колись діяла кінобудка. Сергій Пихов, Андрій Ващук, Андрій Бекерук, Богдан Яручик та Вадим Ващук – неповна, але основна частина чоловічої громади, якій у Залісцях бракувало спортзали. 
Коли ми були у селі, працював на місці якраз Сергій Пихов. Скромно так розповів:
– Ми з хлопцями разом зібралися, спитали сільського голову, чи можна нам скористатися цим приміщенням. Нам дозволили. От робимо тренажерний зал. Звісно, приміщення невелике, але займатися можна кільком одночасно. Хлопці навіть зробили косметичний ремонт, тепер кріплять тренажери. Вже причепили грушу, поставили кілька закріплювачів під інше обладнання. Все носять із дому – хто що має. Купляють самі. Поки скидалися лише по сотні. Зроблять зараз те, що є, а потім подумають, чого бракує. 
– Пускатимемо всіх охочих. Ну й, звісно, адекватних – хто не ламатиме. Тож ми тут усі в селі знаємо, хто є хто. Нехай займаються, аби берегли,  – випереджає моє запитання про «чужих» у залі Сергій.
Йому ніколи розмовляти. Ще вдома повно всяких клопотів – весна. Тож кожну вільну хвилинку треба провести з користю.
Світлана ДУМСЬКА.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (68) - 15.1%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (205) - 45.7%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (121) - 26.9%