В. о. Шавлак їде з Римачів додому

В. о. Шавлак їде з Римачів додому

На 39-ий день акції протесту на Волинській митниці в с. Римачі Любомльського р-ну представники громадськості отримали перемогу. 13 травня голова Державної фіскальної служби України Роман Насіров не продовжив термін перебування на посаді виконувача обов’язки начальника митниці Олександрові Шавлаку, і той неминуче повертається у рідний Чернігів.


«Сьогодні він склав свої повноваження і їде додому!», – повідомив із місця подій громадський кореспондент Богдан Красуля.
Він також сповістив, що повноважний представник митниці передав активістам копію наказу Романа Насірова, де термін перебування Олександра Шавлака датується періодом із 14 квітня до 13 травня ц. р. включно.
З інших джерел стало відомо, що 13 травня Олександр Шавлак ніяких офіційних документів уже не підписував.
Таким чином, двомісячний «експеримент» над волинянами закінчується. Цілком очевидно, що найближчим часом завершиться термін перебування на державній службі і самого Романа Насірова…
Тим паче, що новий глава Кабміну Володимир Гройсман висловив рішуче невдоволення станом справ на західному кордоні і зобов’язав створити 20 міжвідомчих мобільних груп, які виконуватимуть роль польської «чорної сотні»,яка перевіряє і затримує всіх підряд.
Сергій ШРАМЧУК.
На фото Богдана КРАСУЛІ: мітинг на Волинській митниці.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (68) - 15%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (208) - 45.9%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (122) - 26.9%