Щоб родили баклажани

Щоб родили баклажани

Усе більшої популярності на городах набуває і такий південний овоч, як баклажан. Як зібрати в наших погодних умовах гарний урожай? 
Якісна розсада
До моменту посадки правильно вирощена розсада повинна бути кремезною, міцною, заввишки близько 16-25 см, мати 8-9 справжніх листків і невеликі бутони.
Де садити
Попередниками для баклажана можуть бути: огірок, капуста, цибуля, морква, гарбуз, кабачок. Не садіть розсаду туди, де в попередній рік зростали: картопля, томат, перець, фізаліс. Від цих культур баклажан може отримати купу захворювань. 
Сприятливий час
Розсаду баклажана висаджують у парники, починаючи із середини травня (коли вже немає небезпеки весняних заморозків). У відкритий ґрунт – із 1 по 5 червня і навіть із 25 травня, але з обов’язковим прикриттям плівкою. Після 10 червня можна висаджувати на теплу грядку, розташовану на сонячному місці. За 10-12 днів до висаджування розсади на постійне місце її загартовують.
Схема посадки
Висаджуйте розсаду баклажана за схемою – 40х50 см,  завглибшки 7-8 см, на 1,5 см глибше кореневої шийки.
На початку плодоношення ефективно підживлювати свіжим коров’яком (6-8 кг) разом із поливною водою. Через 15-20 днів підживлення свіжим коров’яком можна повторити.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (68) - 15%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (208) - 45.9%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (122) - 26.9%