Сталевий характер капітана

Сталевий характер капітана

У фінальному матчі «Шкільної ліги з баскетболу 3х3» капітан луцької команди Максим Дейна приніс перемогу, реалізувавши в овертаймі штрафний кидок! Можливо, через 4 роки він уже гратиме на олімпіаді в Токіо?
На арені київського Палацу спорту у вирішальному протистоянні з однолітками старшої вікової групи, які представляють спеціалізовану баскетбольну школу з клубу «Хімік» (Южний), команді Волинського обласного ліцею з поглибленою фізичною і військовою підготовкою довелося непросто, аби відстояти минулорічний чемпіонський титул. 
Віртуози помаранчевого м’яча, які навчаються в спеціалізованій школі ім. Гузика на Одещині та потім поповнюють лави елітного клубу «Хімік», вигравали з рахунком 15:13. На останніх секундах лучани завоювали право на штрафний кидок. М’яч узяв Максим Дейна. І – не схибив!
Отже, рахунок 16:15 на користь луцьких ліцеїстів, а самого Максима Дейну визнано МVP фіналу та найкращим гравцем турніру. Підготували наших чемпіонів до перемоги фахівці з луцького «Волиньбаскета» на чолі з Дмитром Чайковським.

«Звичайно, нервував перед вирішальним кидком. Відчував, що на мені лежить уся відповідальність, бо я ж – капітан команди. Було значне психологічне навантаження... Увесь зал гудів просто, щоб я не забив. Я задоволений тим, що переборов себе, заспокоївся і таки досягнув успіху! За рахунок чого й вдалося виграти! Це на папері хлопці з Южного теж школярі, а насправді у збірних України грають. Тому мені приємно було грати з такою командою у фіналі. Сильний суперник розкриває у тебе ті якості, які у рядових матчах приховані. Перш за все, у нас було трохи більше бажання. Ми хотіли відстояти звання чемпіона і мети досягли!» – поділився емоціями з журналістами герой матчу та всього турніру.
Максим Дейна як герой повертається додому. Тут його з гордістю зустрічає не лише дирекція ліцею, але й із особливою радістю – батьки – Анатолій і Катерина, які все життя віддали службі в правоохоронних органах, та молодша сестричка Кіра.
А щодо змагань дівчат-баскетболісток, то тут у «Шкільній лізі» не було рівних представницям ЗОШ №15 із Дніпропетровська.
Масштаб змагань конкретизував генеральний секретар ФБУ Володимир Драбіковський.
«Ідея провести «Шкільну лігу з баскетболу 3х3» отримала право на життя три роки тому. Сьогодні ми вже вийшли на цифру у 50 тисяч учасників. Популярність баскетболу 3х3 зростає. І в Україні, і у світі. На 99% вирішене питання про те, що баскетбол 3х3 буде включений до програми Олімпійських Ігор у Токіо-2020. Ми формуємо збірні команди,19 травня затверджено тренерів. Є плани підготовки, і наші збірні візьмуть участь у чемпіонаті Європи».
Тож цілком очевидно, що луцькі ліцеїсти на чолі з Максимом Дейною через 4 роки поїдуть і на Олімпійські ігри.
Сергій ШРАМЧУК.
На фото прес-служби Федерації баскетболу України: Максим Дейна бореться із суперником; луцькі чемпіони.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Звичайно, адже вона використала для боротьби з Covid-19 весь потрібний державний ресурс. (3) - 9.4%
У Києві тільки імітують бурхливу діяльність. Насправді під прикриттям коронавірусом вирішують інші справи. (20) - 62.5%
Якби не місцеві ради, то епідемія б стала масовою. (5) - 15.6%
Мене це не стосується. (2) - 6.3%