Луцьк побратався з румунським Алба Юлія

Луцьк побратався з румунським Алба Юлія


Травень завершується підписанням приємних угод

28 травня було підписано Угоду про партнерство між містом Луцьк та румунським містом Алба Юлія. Укладення угоди відбувалося в залі прийомів Муніципалітету Алба Юліїї - Union Hall, де у 1918 році був підписаний документ про об'єднання усіх румунських земель. На заході були присутні запрошені гості, журналісти, священослужителі церков Алба Юлії від різних конфесій, – інформують у Луцькій міській раді.
Звертаючись до учасників церемонії, я наголосив, що їхня присутність є символічною, адже таким чином Бог благословить співпрацю між нашими містами. Крім того, двом сторонам важливе налагодження контактів між університетами обох міст та, зокрема, молодіжні обміни та навчальні візити з метою інтеграції молодих людей з України та Румунії. Мер Алба Юлії Мірсеа Гава., у свою чергу, сказав, що підписання Угоди про партнерство є для них надзичайно важливим і двері до Європи для України відкриті.
На знак пошани подарував своєму колезі традиційну українську вишиванку і шарф з гербами Луцька та Алба Юлії, виготовлені луцьким підприємством "Едельвіка". Приємно вражений Мер Алба Юлії одразу приміряв подарунки. Крім того, волинські медовари люб'язно надали медову продукцію в якості промоційного подарунка румунському місту.
Делегація з Луцька до складу якої також входили депутат Луцької міської ради Євген Ткачук, начальник управління міжнародного співробітництва та проектної діяльності Віра Кудрявцева і головний спеціаліст відділу проектної діяльності цього ж управління Ірина Кулеша на запрошення мера Алба Юлії взяла участь у святковій церемонії зміни варти, що відбувалася в цитаделі Алба Кароліна - найбільшій оборонній фортеці південно-східної Європи. Крім того, ми також взяли участь у святкових заходах з нагоди щорічного фестивалю Алба Фест 2016, який прирівнюється до Дня міста Алба Юлії.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (72) - 13.5%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (234) - 43.7%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (165) - 30.8%