Суд над Єфтенієм знову не відбувся

Суд над Єфтенієм знову не відбувся Скандальну справу знову перенесли, тепер через суддю.

У стінах Волинського окружного адміністративного суду сьогодні в 11 год. мали вкотре слухати справу за позовом одіозного рівненсько-волинського міліціонера Вячеслава Єфтенія, який оскаржує свій «провал» під час атестації.

Про роль і значення цього посадовця у системі колишньої міліції, в яку він так заповзято прагне повернутися вже в якості поліцейського, відомо із численних журналістських матеріалів. Вячеслава Єфтенія на Рівненщині називають «бурштиновим королем», свого часу він в тамтешньому облуправлінні очолював підрозділ з протидії економічним злочинам, а на Волині у 2010-2013 рр трудився в УБОЗі облуправління міліції. Що цікаво, взимку 2011-го на одній із вулиць Луцька спалахнув його новенький позашляховик. Власне, не його, а батька-пенсіонера, який дав синові авто «покористуватися». Про справжні причини очевидного підпалу нічого не відомо.

Оскаржуючи рішення Центральної атестаційної комісії, яка визнала, що посадовець у погонах не відповідає займаній посаді, сам міліціонер вчорашнього дня жодного разу не прийшов на співбесіду до цієї ж комісії, та й на жодне із судових засідань.

Долю Єфтенія вирішує колегія суддів Волинського адмінсуду у складі Андрія Ксензюка, Марії Александрової та Тетяни Димарчук. З тих чи інших причин засідання постійно переносяться або не відбуваються через відсутність позивача чи представника позивача.  Регулярно на суди до Вячеслава Єфтенія приходять тільки журналісти.

Чергове засідання 31 травня  було перенесене на 1 червня (14.10 год). Цього разу представник позивача прибув до суду. Однак судді Тетяна Димарчук взяла одноденну відпустку. І планує приступити до роботи у складі колегії суддів завтра…

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (72) - 13.5%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (234) - 43.7%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (165) - 30.8%